Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járunk, és még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk, és még mindig problémaám van a szexben. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, négy hónapja van szex. Sokszor van még mindig, hogy lelankadok, pont behatolás előtt.... Vagy akár ha póztváltunk. Egyszerūen nem tudom miért...barátnőmnek nem gyôzök magyarázkodni, ö meg szegény azthiszi nem kívánom, nem elég szexi....de nem így van!!!! Megőrjít már engem is ez, sosem volt bajom ezzel, lejet a szerelemtől van? Nagyon szerelmes vagyok, az tény, és neki akarom hogy a legjobb legyen....de egyserűen rámjön vmi para mindig.:( tudom, hogy rosz neki ez , és nem lepödnék meg, ha dobna ezért, megérteném. Vagy nekem kéne szakítani? Saját magam miatt? Látom rajta, hogy nem boldog így... Áh szeretem, tem őis de e a szex téma....b*ssza meg :(((
2012. febr. 25. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ne szakíts vele. esetleg mutasd meg neki ezt a kérdést, és nem fog félni attól, hogy nem tartod szexinek.
2012. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet még fiatal vagy, de lehet gondolkodni kéne a viagrán, vagy simán kevesebb szex, és NO hoki! Inkább a minőség, mint a mennyiség.
2012. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azon görcsölsz , hogy neki jó legyen . Stressz-szelsz és ez lehet az oka , ha majd nem meg tudod győzni magad hogy jó lesz mind a kettőtöknek akkor megoldódik.
2012. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stresszelsz, túlparázod, gondolkodsz közben máson, stb. Sok dolog lehet.


Próbálj meg ráfigyelni de nem megfelelni.

2012. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a ráfigyelés megvan...neki nagyon jó ahhogy izgatom, a kezemmel, vagy a nyelvemmel...:)

fel is izgulok, én is, feláll a f*szom, de mikor be kéne tenni..puff lelankad..:( és kész...:(((

nemtudom most miért vna ez..utoljára akkor volt, mikor az első szexünkre került volna a sor...

de iylet, hogy nemtudok szeretkezni a barátnőmmel, amit a legjobban szeretnék..és nem ál fel...hát áhh....:(

2012. febr. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!