Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, hogy megfordult a fejemben a szakítás? 18L

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Nemrég elkerültem egy távoli városba tőle a suli miatt, így alig, vagy nem is tudunk találkozni. Nagyon sokat szenvedünk mindketten, és amikor mélypontom volt, azon gondolkoztam hogy neki jobb lenne nélkülem mert nemkellene szenvednie. Most találkoztunk, és valahogy szóbakerült ez, és mondtam hogy hát igen gondolkoztam, de rájöttem hogy csak rosszabb lenne, mert nagyon szeretem. És ezen összevesztünk:/ Hogy ha szeretném nemjutott volna eszembe..de ez nem így van:/

Szerintetek tényleg nagy baj, hogy a távolság miatt, az ő érdekében megfordult a fejemben a szakítás?:/


2012. febr. 24. 16:45
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha TÉNYLEG ezzel a gondolattal, hogy neki jobb lenne, akkor valóban nagyon szereted őt... És ne add fel ilyen "könnyen", egy igazi szerelem ennél sokkal többet kibír! Csak szeresd... És hagyd, hogy ő is szeressen.


A kapcsolatotok meg vagy kibírja a távolság próbáját, vagy nem. De akárhogy is lesz, NE elvi megfontolásból szakíts vele, csak akkor, ha ennek érzelmi okai vannak.


Sok szerencsét!


Pedro

2012. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pasid fejével gondolkodva megértem a felháborodását. Ő nem tudhatja, hogy valóban csak ezért gondoltál a szakításra. Mert mi van ha abban a távoli városban neked már alakul valami, vagy egyszerűen a ritka találkozások miatt kezdesz kiszeretni belőle stb. A távolság amúgy is gyengíti a párkapcsolatokat és a bizalmat sem erősíti. Az ilyen gondolatok - még ha elméleti szinten is - kétségeket ébresztenek a másikban. Amúgy szerintem mindenki gondolkodik ilyeneken ha nincsenek meg a kapcsolat ideális feltételei, de nem jó ötlet a másik fél orrára kötni.
2012. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne te tudd már jobban mi a jó neki. Nem kötelező szakítani, de esélyes, hogy valamelyikőtök találni fog mást magának.
2012. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!