Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal márc 8-án leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal márc 8-án leszünk 1éve eggyütt, de ötletem sincs, hogy mit adjak neki! :/ Szerintetek?

Figyelt kérdés
Plüss, bögre, ruha, ékszer, fényképes izék kilöve...mindent megkapta már tőlem!Műszaki cuccra sincs szüksége jelenleg!
2012. febr. 24. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csomagold be magad egy nagy piros masniba, más ne is legyen rajtad. Én ennek nagyon örülnék pl.
2012. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fõzzél neki valami fimomat ha meg nem tuc fõzni rendelj valami kaját és csak egy szál köntösbe szolgálld fel neki ...

én ezt kaptam csajomtól anno, egybõl ráugrottam csak nem vettem észre a sört a másik kezébe szóval utánna volt szõnyeg takarítás xd

2012. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő elvileg tervez valamit...amiről tdok..h felevelenitjük az első talinkat...a másik részét nem árulta el..ezért is gondolkoztam azon, hogy vennem kéne valamit!
2012. febr. 24. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
magadat egy szexi fehérneműben :)
2012. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Add neki a véres tangádat, annak biztos örülne.
2012. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el vacsizni, vagy igen,főzzél/süssél neki valami bonyolultabb dolgot :) Ahogy látom már kb mindent vettél neki, szóval nem marad semmi:/
2012. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fűző,valami szexi jelmez esetleg?
2012. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a normális válaszokat:)
2012. febr. 26. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!