Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreértettem azt hogy néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem azt hogy néz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, akivel többször néztük már egymást a folyosón. Először én vettem észre, hogy néz, utána már én is szemeztem vele, akárhányszor láttam. Nemrég megtettem az első lépést felé, bejelöltem facebookon. Azt hittem ez majd felbátorítja és ír nekem. Ehelyett az történt, hogy ha mostanában látom a folyosón elkerüli a tekintetem, és igyekszik másfele nézni. Félreértettem valamit, lehet hogy csak beképzeltem hogy én is tetszek neki. Komoly válaszokat várok, légyszi! 18/L
2012. febr. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy félénk nagyon.
2012. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyen jellegű kérdést látni ezen az oldalon... Igazából ezt a nézés dolgot nagyon könnyű félreérteni, te is lehet h megbámulsz másokat, talán nem is tudatosul, de a másik fél rögtön kombinálni kezd.

Ettől még tetszhetsz neki és lehet, hogy tényleg csak félénk, de erre így látatlanban lehetetlenség korrekt választ adni.

2012. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, én is erre jutottam, hogy valószínűleg félreértés volt, és többet képzeltem a dologba
2012. febr. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!