Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú fiúkat/férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fiúkat/férfiakat kedveltek?

Figyelt kérdés

Kedves lányok/hölgyek.

Arra gondolok például:

- védelmező

- szeresen a kiválasztott hölggyel lenni.

Szóval írjatok ti is jellem vonásokat.

Jó lenne ha kort is írnátok így látnám a kor szerinti elvárásokat.


2012. febr. 21. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ki nem védi meg azt, akit nem szeret?

Ki nem szeret a szerelmével lenni?

2012. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

-nem xDDD

Na amúgy legyen megbízható, hűséges és értelmes, ennyi nekem elég. Kis ge..ci se legyen. Bárki lehet csodálatos, még ha tök mást szeret, mint én. Ennyi.

21/F

2012. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jogos a válasz:D

A jellemvonásokat példaként írtam.

2012. febr. 21. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább tedd fel úgy a kérdést a lányoknak, hogy mennyire védelmező vagy mennyire tapadjon.
2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

a fene se tudja, már magam sem tudom, mit akarok.

szóval bocsi, zsákutca.

21/L

2012. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

^

|


Egy őszinte válasz.

2012. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem mindennél fontosabb, hogy bízni tudjak maximálisan a páromban.


Nem vagyok a nagy elvárások híve, de ritkán szeretek bele valakibe, mert nekem a következő jellemvonások fontosak:


- bizalom

- őszinteség

- hűség

- odaadás és tisztelet


Röviden azt mondanám, olyan férfi az ideális, akiről ha 100 másik ember állítaná, hogy megcsalt, akkor is az ő szavának hinnék, mert tudom ,hogy nem igaz. Bármit megtennék érte és ez kölcsönös. A kis figyelmességek, amikor hazaérsz fáradtan és nem vár tőled semmit olyankor, csak szeret. Vagy arra esel haza a munkából, hogy nem kell vacsit főzni, mert ő meglepett vele, hogy ne te csináld fáradtan, őutalni, hogy úgyis otthon volt. Vagy egyszerűen megveszi a kedvenc csokidat, hogy kedveskedjen.

Remélem érted mire akarok utalni. Ezek apró dolgok, de ezek esnek a legjobban, nem egy írha bunda, mint sok nőnek.


23/N

2012. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval teljes mértékben egyet értek! Én is nagyjából ugyanezeket akartam leírni! :-) 22(L)
2012. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!