Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ha egyszer csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha egyszer csak váratlanul felbukkan valaki, akit kedveltek?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Zavarba jöttök? Jó érzés?


Pl. ha mondjuk lány vagy,és hirtelen felbukkan egy fiú,akire nem számítottál,de kedveled...


2012. febr. 10. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha ő a kiszemeltem, akkor valószínűleg elvörösödök, de legalábbis elvigyorodok. De van, hogy hirtelen elfordulok. Vagy nagy, meredt szemekkel bámulok rá, mintha megijednék tőle,...:DD
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes, örülök neki. Mosolyogva üdvözlöm, váltok pàr szót vele.

Kivéve ha pl sz@rás közben bukkan fel váratlanul az akit kedvelek. Az kifejezetten zavarba ejtő lenne.

2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki.
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aszomszedneni ***** válasza:

XDXDXDXDXDXDXD /nemtudom hanyadik válaszoló / de ezen most besz*rtam XDXDXDXDXDXD ,upsz, nehogy felbukkanjon véletlen valaki akit kedvelek XDXDXD


egyébként "KÉRDEZŐ" én általában jól érzem magam, ha olyan bukkan fel , akit kedvelek :)

2012. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki, miért ne örülnék :) Sőt, ki az a hülye, akit ez negatívan érint?
2012. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosolyra késztet és jókedvre,de zavarba azért nem jövök,mert abból már kinőttem.Nyilván ezzel mindenki így van.Ha jól sejtem.
2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló nyert egy rózsaszín hangszórót! :))) Besírtam a válaszon.:D

Engem ilyenkor egy kellemes érzés tölt el. Ez olyan kb., amikor egy rég nem látott, de nagyon is kedvelt személlyel álmodok. Egyszerűen jókedvvel kelek ilyenkor.

2012. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kitáguló pupilla, megemelkedett szívverés. jó érzés, talán ahhoz hasonlítanám mint amikor kergetnek a rendőrök: izgalomba jössz :)
2012. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!