Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért talál úgy izgalmasabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál úgy izgalmasabbnak ha már van párom és egyfolytában visszautasítom?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel csak egyszer-kétszer találkoztam, de folyton felhozza a "kettőnk" témát, holott tudja, hogy van párom és nekem ez így kellemetlen. (ezt mellesleg meg is mondtam neki) Elég jó barátságban vagyunk, de nem akarok tőle többet. Miért csinálja és miért jó neki hogy mindig csak pofont kap és nemet? Én is utálom neki mindig újra meg újra elmondani hogy nem lesz közöttünk semmi, de ennek dacára elég rámenős.
2012. febr. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mer meg akar dugni és addig addig fog proóbálkozni amig egyszer csak igent mondassz.
2012. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van, nekem is volt már hogy egy csaj hajtott rám, de nekem nem kellett akkor. Miután letett rólam és lett pasija, már valamiért vonzóbb lett. Én sem értem miért 21/F
2012. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

1. lehet igazad van :D de én meg nem teszek tönkre egy kapcsolatot azért hogy egyszer legyen szex és utána semmi :S

2. nálunk az a helyzet, hogy csak ő hajt, de most rákapcsolt (2 hónapja van valakim) Viszont én előtte sem akartam tőle semmit, ezért nem értem.

2012. febr. 20. 17:02
 4/5 omba ***** válasza:

ebben mi az "elég jó barátság" ?

Én az elég jó barátaimmal nem vagyok ilyen nyomulós bunkó, se nővel, se férfival.

Ezen túl, hogy ő próbálkozik, te leoltod, mi köt össze titeket?

(és minek?)

2012. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó, ezek jó kérdések.

Sajnos én is kötődtem hozzá, én felajánlottam egy barátságot, de úgy látszik ő ezzel nem él és tulajdonképpen lehetetlen helyzetbe hozott.

Bár az egész már úgyis mindegy, mert nem beszél velem. Mostani meglátásom szerint úgy volt vele hogy úgysem csalom meg a barátom, neki meg van mire fogni a sértődést (tulajdonképpen az volt a "választásom" hogy vagy ő vagy a barátom, persze nem ő a hibás csomagolásban)

2012. febr. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!