Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk a barátommal. Hogy tudnék felejteni?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátom.. :( Nekem Ő volt a mindenem. Egész nap csak sírok. Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire ? :(

(Primitív válaszolók kíméljenek..)


2012. febr. 19. 15:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de amikor szükségem lenne egy barátra aki segít, akkor egyik barátnőm sem jelentkezik.. :(
2012. febr. 19. 15:42
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem tudnád megtenni xDDDD

Ahhoz viszont elég erős vagy, hogy a gyomrod feloldjad és belefulladj a véredbe meg hasonló fincsi dolgokba.

Vagy szét vágd a idegeid, a húst magadon. Hogy tönkre tedd az agyad vagy a szerveid....


Hogy voltál bunkó?

Mióta vagytok együtt?

Hogy jutott eszébe, hogy szakítani kell veled, ezt hogy közölte? És mit mondtál neki??

Nem akarsz vele beszélni?

2012. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi ideig voltatok együtt. Általában 1év/1hónap, szóval ha 1 évig voltatok együtt akkor 1 hónap kell, de ha kevesebb ideig akkor csak hetek kérdése.
2012. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
1 évig voltunk együtt, és úgy közölte, hogy ez így nem mehet tovább, szakít velem. De szeretnék beszélni vele, de nem áll velem szóba. :(
2012. febr. 19. 15:47
 15/31 anonim ***** válasza:
Mert csúnyát mondtál rá?
2012. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Mindenki különböző nagyságú időtartam után jut el arra a pontra,hogy ne fájjon kegyetlenül,hogy nincs veled.

Velem 1,5 éve szakított életem szerelme,kb mintha tegnap lett volna. Naponta 2-szer látom,közel lakik,azt hittem,belehalok a szakításba. Sokáig öngyilkos akartam lenni. Körülbelül 2 hete érzem azt,hogy már nem fáj mindig,ha rágondolok,és elkezdtek más fiúk érdekelni.

Nagyon nehéz dolog ez,de eljön majd a Te időd is,még akkor is,ha most úgy érzed,hogy soha nem fog.

2012. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy 1év/1 hónap mi 4 hónap után 4 hónapja nem tudom elfelejteni a csajt mondjuk mindig összefutunk és én szeretem őt:(
2012. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem mondtam rá csúnyát, csak egy aprósággal megbántottam. De Ő ezt nem várta tőlem.. :(

Köszönöm az eddigi válaszokat !

2012. febr. 19. 15:50
 19/31 anonim ***** válasza:

Mi az az apróság?

Ki ástad a halott édesanyját?

2012. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha gondolod megverem kómába juttatom mikor felébred akkor már amnéziában szenvedve ölel át és mondja szeretlek :D

Egyébként le kellene ülnötök beszélni erről ha a srác jót akar :D

2012. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!