Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk baratommal nemtudom mi van. Segitseg?

Figyelt kérdés
Szakitottunk egy ideig nem beszeltunk de most ujra beszelunk es olyan fura nem ugy beszelunk mint regen de neha olyan es eleg sokat eltudunk beszelni en szerwtnek vele ujra osszejonni.Mitcsinaljak?
2012. febr. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha újra összejöttök se lesz még a régi se, hisz az is valami miatt véget ért. Ebből szerintem max dugókapcsolat lehet.

Én a helyedben maradnék vele baráti viszonyban, és keresnék valaki mást.

2012. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért szakítottatok? :)
2012. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 20 egy veszekedes miatt
2012. febr. 4. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a veszekedést! Gondolj arra h ér-e anyit a kapcsolatotok h igaza legyen vmeikőtöknek. :D
2012. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!