Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettentő rossz érzés! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő rossz érzés! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy összejöttem egy nagyon aranyos sráccal. Szeretem, ő is engem, boldogok vagyunk együtt. A baj ott kezdődik, hogy nagyon sokat gondolok az exemre. Mind a mai napig jóban vagyunk, neki is új kapcsolata van. Mindig eszembe jut, tegnap is olyan helyen voltunk a barátommal, ahol az exemmel is rengeteg időt töltöttünk és rossz érzés fogott el. Már nem vagyok belé szerelmes, de annyi sok szép emlék köt hozzá. Mégis mit tehetnék, hogy teljesen közömbös legyek az exemet illetően? Nem akarom ilyen butaság miatt elveszteni a barátom.

18/L


2012. febr. 19. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még barátok is vagytok és nem úgy váltatok el hogy egymáshoz vágtatok ezt azt..akkor nem hiszem hogy közömbös lehetsz valaha is! :/ szerintem a mostani barátod megértené hogy nem megy 1ről 2re "elfelejteni"...
2012. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nazira ***** válasza:
Erre nem sokan tudnak választ adni mivel ez a te érzésed befolyásolni nem lehet. Most írhatom ,h foglalkozz többet a barátoddal és ne menjetek lehetőleg olyan helyre ahova az exel mentél. Jó, h csak a szépekre emlékszel de arra is kéne, h nem ment a kapcsolatotok mivel vége lett valamiért. Ezzel a pároddal is próbálj meg minél több közös dolgokat csinálni és arra gondolj inkább, h milyen jó vele és miket élhettek még meg... Az érzéseidet te befolyásolod ezt nem teheti meg más helyetted. Mindenkit kötnek az emlékek az exekhez, mikor szakítottatok?
2012. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gratis30 ***** válasza:
Az idő mindent megold szoktam volt mondani. Bár én a helyedben nem mennék a párommal olyan helyre hol az exem is jelen van ameddig végleg nem felejtettem el. Az előttem szólónak igaza van, hogy a mostani barátodban is találd meg a szép dolgokat. Bár ha ennyire az exed jár a fejedben akkor nem vagyok benne annyira biztos, hogy nem vonzódsz hozzá még mindíg. Ne talizz vele , ne hívjad stb stb. Ja és egy nagyon fontos dolog, hyogy a mostani párodat ne hasonlítgasd az exedhez, mert minden ember más. A exeddel is voltak szép és jó dolgok, de a mostani pároddal is lesz, ha adsz neki is időt.
2012. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy szakítottunk, hogy veszekedtünk. Barátok lettünk és még mindig jóban vagyunk. 3 hónapja szakítottunk, mert elég eltérő személyiségünk van és néha-néha vitáztunk. Persze ezek a viták egyátalán nem voltak komolyak, 5 perc elteltével már nem is emlékeztünk rá, hogy min kaptunk össze. Azt hittem könnyen túl tudok rajta lépni, de úgy tűnik ez nem megy probléma mentesen. :)
2012. febr. 19. 08:45
 5/6 Nazira ***** válasza:
Azt nem írtad, h mennyi időt voltál az exel de 3-om hónap kevés is a végleges felejtés. Ezért szoktak időt hagyni az emberek maguknak 1 új komoly kapcsolat előtt. Az idő oldd meg mindent meg a barátod szerelme. Én mondjuk hagyok időt mielőtt belekezdek vkivel és nálam nem tom miért de úgy van ,h komoly kapcsolat után jön 1 nem eléggé komoly persze s.zex nélkül és utána tudok belekezdeni 1 komoly kapcsolatba, tudat alatt de ezt észrevettem nálam sajna így megy akarat nélkül :/ Szóval az idő és a párod iránt érzett szerelem amit csak ti erősíthettek meg és kerülése az exnek mert ha taliztok és beszéltek sosem gyógyul be a seb.
2012. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csokii meov ***** válasza:

Hát szerintem hamar kezdtél új kapcsolatba!

Szerintem a barátodnak ki kéne öntened a szíved mert egy normális kapcsolatban nem titkolózik egymás előtt a két fél!

Ha mindig eszedbe jutnak a szép emlékek az exedről akkor valamit még mindig érezhetsz iránta!Még ha nem is szereted akkor sem tudtad még normálisan elfelejteni, és ez a kapcsolat szerintem arra kell neked hogy elfelejtsd az előző párod.De persze ezek az én gondolataim.Ezt csak is te tudhatod igazán mert te vagy ebben a helyzetben.Bár az is jó megoldás lenne ha az exeddel leülnétek egymással átbeszélnétek a dolgokat és akkor valószínűleg megoldódna a helyzet! (Egy próbának megéri de ha így sem megy akkor sajnos neked kell kieszelned valamit hisz te ismered a két illetőt)

2012. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!