Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk (elsősorban)! Nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk (elsősorban)! Nektek nem rossz érzés, hogy mindent nektek kell fizetni?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul érzem magam amiatt,hogy,ha elmegyünk valahová ő fizet és,ha megyünk házibuliba,akkor amit viszünk azt is ő fizeti...
2012. jan. 23. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fizess neha te is, s akkor nem lesz rossz erzes
2012. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok,szerintem is rossz érzés,hogy a barátom fizet általában.Még tanulok,nincs keresetem és nem állnak a szüleim olyan jól anyagilag.
2012. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én úriember vagyok,ezért fel se merül a kérdés,h ki fizet. szerencsém,h van zsozsóm bőven. szeretek nagyvonalú lenni,és határozottan megmondom,h én fizetek,még ha a lány,nem is a barátnőm. ezt így illik.
2012. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Macs1209 ***** válasza:

Mondd meg neki, mit érzel.


Érzés? Jól esik, ha gondoskodok a páromról, persze

mérsékelten, nem mindent megvenni, de örülök, hogy

van rá keret (nem apuci-anyuci kisfia etc).


De volt már, hogy a lány hívott meg valamire, és

felváltva fizettünk... Az mégjobb érzés!


31F

2012. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én sosem hagytam, hogy mindent ő fizessen. mindig adtam bele valamennyit, amennyi épp nálam volt, előre tudott költségbe meg kb a felét.
2012. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 23. 11:22
 7/12 anonim ***** válasza:
ha mindketten kerestek vagy mindketten diákok vagytok, szóval nem egyenlőtlen az anyagi viszonyotok, akkor igazán fizethetsz olykor-olykor te a moziban. Ételt-italt pasi fizetett nálunk étteremben, de mozit én is, vagy főztem neki. Szerintem jó, ha kb. egyenlően adtok bele anyagilag is egy kapcsolatba.
2012. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem hagyom sosem, hogy a párom fizessen mindent. Van hogy ő hív meg engem, akkor ő fizet, van hogy én hívom meg őt, akkor számomra evidens, hogy én fizetek. Ha közösen megbeszélt programról van szó, akkor fele fele, vagy éppen egyszer ő fizet egyszer én.

Viszont a minap pl én vetettem fel, hogy elmehetnénk valahova vacsizni és úgy is gondoltam, hogy én fogok fizetni, de nem engedte, hogy az egészet kifizessem, így végülis kialkudtam, hogy akkor legalább a 2/3-ada legyen az enyém. :)

Attól én is rosszul érzem magamat, ha a párom akar mindent fizetni, viszont attól is, ha velem akar kifizettetni mindent. Én szeretem ha egál van. :) 21/L

2012. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a pasinak van pénze és elmondja neked, hogy szívesen költ rád, akkor ne rágódj ezen. Nekem az egyik exem elég gazdag volt, gyakorlatilag ő fizetett mindent. Én sokszor felajánlottam, hogy hagyjuk ki a költségesebb programokat vagy hadd adjak bele, de nem engedte, ragaszkodott hozzá. Mindig azt mondta, hogy olyan vagyok neki mintha a felesége lennék, magától értetődik, hogy költ rám. Ha megteheti, hogy költ rád, engedd neki és ne érezd szarul magad emiatt.
2012. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapjába véve teljesen normális, hogy a pasi próbálja meghívni a lányt dolgokra, de például ha a barátnőm nem erőszakoskodna, hanem egyszerűen hagyná, akkor kidobnám, mint macskát szarni(vagy nem viszonozná más formában). Úriember vagyok, de nem rabszolga, magában a párkapcsolat szóban is benne vagy, hogy pár, valószínűleg később is egymást kell támogassuk, és az egyoldalú támogatás eleve halálra van ítélve.
2012. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!