Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok nagy része mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok nagy része mért ribanc?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha te is szuperjóképű lennél és bomlanának utánad a nők biztosan kihasználnád. DE ugye férfiak ettől nem lesznek hímringyók. :D Csak királyok

Amúgy én is szép vagyok de nem ribanc.

2012. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Minden szép lány azt mondja magáról, hogy nem ribanc. A híres magyar modell csajok akik Dubajozni járnak ők is azt mondják, hogy csak kirándulni mentek oda és nem riban.kodni. VV5 Kinga is azt mondja, hogy ő nem egy hisztis kis ribi. Holott mindenki tudja, hogy az. Szóval te bármit mondhatsz magadról, de mások véleménye lesz a döntő nem pedig a tiéd.

2012. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát figyelj. Az én véleményem hogy nem vagyok ribanc. És nem hiszem hogy tudnál olyan embert mutatni aki azt mondja rólam hogy igen. Egy értelmes okos lány vagyok 17 évesen megyek egyetemre. Több nyelven beszélek, kedves társaságkedvelő lény vagyok. 17 évesen szűz barátom egyszer volt eddig. 16 évesen csókolóztam először. Normális légkörben nőttem fel. Nem hiszem hogy az életembe mutathatnál olyan pontot ami alapján ribanc lennék :)
2012. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11. válaszoló, ott a pont!:D


a szép lányok nagy része pedig azért ribanc, mert mindenkinek a szép lányok kellenek, ezt egy része kihasználja és elkurvulnak. aztán persze az is ott van, h a mai hülye divat kikényszeríti a tinip icsákból azt a baromságot, hogy s egglyuk szájjal, pirított fejjel, vastag sminkkel pózoljanak a facebookon, aztán azt hiszi minden hülye ismerőse, hogy a hülye képei által az adott csaj húúú de "befolyásos" (közben lóf aszt sem ért el az életében), ezért jön 200 lájk, duplaannyi komment, ezáltal még nagyobb ribi lesz, ami pedig magával vonzza azt, hogy az összes fiú szemében ők istennőkké (ribikké) válnak. közben pedig nyekeregnek, hogy hol vannak a normális lányok, holott minden ilyen jött-ment p icsát megb asznának és annyira akarják, hogy barátnőjükké váljanak :D... szerencsére nem tartozom ebbe az idióta generációba, pedig csak 20 vagyok :D szánalmasnak gondolom.

2012. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nagy része ribanc, szépségtől függetlenül.
2012. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya sőt. Azonban é soha ne használom ki a lányokat. mióta beleestem egy csajba azóta visszautasítottam több lányt is még ha ő kb nagyon letolj.
2012. febr. 19. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!