Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, de a üresség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de a üresség mérhetetlen. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy én szakítottam, én érzem magam rosszabbul. Össze kéne szednem magam, de akkora űr keletkezett bennem, hogy egyszerűen képtelen vagyok kitölteni bármivel is. Túl sok haverom nincs, jóformán csak a munkatársakkal kommunikálok. Ötletek? Mit tehetnék?
2012. febr. 17. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez a lehető legidegesíőbb szöveg amit hallhatsz, de az idő segít. Valószínűleg anno az értelmetlen hétköznapokból húzott ki téged, és most hogy vége itt a nagy üresség. Javasolném hogy keress valami hobbit, valamit amivel lekötöd magad. Ez jó, bár gondolom nem sok kedved van most hozzá :/ Jobbulást!
2012. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsa ***** válasza:
Én 5 évig voltam a pasimmal amikor szakítottam vele,így láttam jobbnak,mert már sok volt a veszekedés.Én is nagyon rosszul éreztem magam,mintha kiszakítottak volna egy darabot a szívemből...üres lett minden...csak az ajándékok és az emlékek maradtak.Próbálj meg barátokat,barátnőket szerezni,akivel eltudsz majd menni bulizni vagy bárhová ahol kitudsz kapcsolódni.De az exedre ne gondolj,mert attól csak rosszabbul leszel.Sportolj,hozd formába magad...hátha hamarosan beköszönt egy új szerelem az életedbe.
2012. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is. nehéz volt, de már jobban vagyok. foglald le magad, ne agyalj. el fog múlni. szorítok neked, hogy minél hamarabb elmúljon :)
2012. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok jó tanácso,t jól esik a bátorítás :) segít
2012. febr. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!