Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ki is az önző? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki is az önző? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom, akivel még csak másfél hónapja vagyok eggyütt, elhivot magával de pont aznap lesz a szülinapom is amit szerettem volna a baràtaimmal meg ünnepelni, mivel nem akartam megbántani és nemet mondani neki, kompromisszumra akartam jutni, ès rà kérdeztem, h nem e lenne gond ha elmennénk 1-2órára, h a barátaimmal is tudjak lenni meg iszunk valamit és mehetünk vissza. Erre ô azt mondta, h rendben, de nem biztos, h fogok tudni vezetni mert olyan társasàggal leszünk ahol nem lehet nem meg inni, mondtam h nem gond van taxi, 10percre rá meg azt kérdi, h ès nagy baj lenne ha mégsem mennénk a baràtaiidhoz?! Erre én-nem szép lenne ha fel ültetnèm õket.


Most fogalmam sincs, h mi van. Mégis csak szülinapom lesz, nem lehet hanyagolni 1-2òrára a baràtait?! Ennyire nem jelentek neki semmit?



2012. febr. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú igaz?
2012. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a születésnapodnak kellene fontosabbnak lennie. az meg mi a franc, hogy nem lehet nem meginni...? b@szod...mik vannak...
2012. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, èn vagyok a làny!
2012. febr. 16. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha optimista akarok lenni, akkor akár még az is lehet hogy meglepetésbulit szervezett neked.


Ha pesszimista, akkor egy bunkó, ha egy átlag haveri buliba megy inkább, minthogy ugy töltse veled a szülinapodat, ahogy te szeretnéd.

2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondod... nem hiszem, h tölcsért fognak a szàjàba tenni és erõszakkal itatni
2012. febr. 16. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Tuti, h nem meglepetés buli! Az eggyik haverja nõsül. De végül is nem azt mondtam, h nem megyek vele, meg h ne menjünk vissza, tényleg csak 1-2 òráról lenne szó és mehetnènk vissza a lagziba.
2012. febr. 16. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő az önző
2012. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyen válasz után Ti egyàltalån el mennètek vele?


Bocsi a sok kérdès miatt, de annyira elkeseredtem a válaszától,h...

2012. febr. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!