Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy viselnétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselnétek ezt?

Figyelt kérdés

Pasim dolgozik van h szinte reggeltől estig, van h 7-8 körül ér haza, és igy hétköznapokon alig találkozunk, vagyis ez most lett így az elmúlt pár hétben. eddig mindig szakított időt rám, de mostmár egyre inkább nem.

lehet h csak hisztis vagyok, vagy ez titeket is bántana?

persze minden nap beszélünk telefonon 1-2-szer, de az azért mégse olyan mint élőbe... hétvégén együtt vagyunk, de akkor se reggeltől estig, mert neki akkor is dolga van...


2012. febr. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A felnőtt embernek dolgozni kell. Legtöbb esetben.
2012. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kell gondolkozni,van-e rá esély,hogy összeköltözzetek.
2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy nagyon rosszul viseltem, amikor hülyére hajtottam magam, hogy ne rakjanak ki az albérletböl, a hisztis p. csajom meg nyavajgott, hogy miért nem megyünk sehova, miért nem beszélgetek (?) vele hajnalig, miért melózok még hétvégén is, stb.


35/F

2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
dolgozni kell és a főnök nem nézi el ha késik stb. tény hétvégén foglalkozhatna veled ,de ha azért nem teszi mert akkor is dolgoznia kell az megint más. Fogadd el dolgos férfivá lett és így nincs ideje még magára sem.Legalább beszéltek telefonon.Foglald el addig te is magad.
2012. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj tényleg a munka fontos neki mivel biztos jövőt akar teremteni magának és lehet neked is.

Jelen gazdasági helyzetre való tekintettel ez nagyon érthető hogy halálra melózza magát.

Szóval ezt kérlek fogadd el neki.

2012. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!