Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti hogyan viselnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hogyan viselnetek ha a parotok muvesz lenne, es meztelen modelleket rajzolna orakon at?

Figyelt kérdés

masfel eve vagyunk egyutt,de engem ez megis nagyon zavar hogy pucer noket bamul .... orakon at nezi az intim testreszeit hogy letudja rajzolni :(

lanyok ti mit szolnatok hozza?


2009. ápr. 30. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne parazz. ez csak munka. olyan mint a nőgyógyászé.
2009. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez nem olyan "bennsőséges":P
2009. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
nyugi..eza munkája,mit szolnál,ha nöyógyász elnne apárod, az is csak munka
2009. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem munka..meg csak diak...kamaszfiu ... es nagyon nem orulok hogy pont noket rajzol es erdekes modon mindnek kb DD melle van...nekem meg meg mellem sincs joforman,es ezt kozolte is velem finomabb modon

es is rajzolok,es erdekes hogy en nem pucer ferfiakat... :( .. a muveszet szerintem nem csak az aktbol all ...de o meg nekemallt hogy ez hozza tartozik ... de akkor is nagyon zavar....

az en testemet mindig kritizalja...es rosszul esik hogy mas noket nez

2009. ápr. 30. 22:51
 5/12 tade ***** válasza:
87%

Mivel kepzomuveszetit vegeztem, es volt alkalmam aktot is rajzolni igy atlatom a problemat.Bar en no vagyok, nyugodj meg, mi az aktra ugy nezunk, mint egy elo szoborra. Abszolult nem erdekel, hogy mindene kinnt van, nem a szexualitason van a lenyeg hanem, a muveszeten. Hidd el, sokszor ugy rajzoltak mellettem a fiuk, hogyha egy darab fat tettek volna oda, azt ugyanugy neztek volna, mint az aktot. Itt nem azt nezed mekkora melle van meg segge, hanem az osszhatast, az egeszet. Fuu, nehez elmagyarazni, de nem kell feltekenynek lenned e

emiatt.

2009. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

na ugye... nyugi.

nem lesz baj,vegyél vissza a féltékenységböl.

2009. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

nembaj! én is rajzolok modelleket és nem tudok rájuk nőként tekinteni, elég meló megfogni a művészi látványt, nem érsz rá közben ilyenekkel foglalkozni!

ne vedd el ezt az örömöt tőle, mert nagyon fontos az önmegvalósításában...lehet hogy pár év múlva nem fogja érdekelni, de nagyon fontos hogy a későbbiekben találékony legyen ezáltal

2009. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én rajzolok már évek óta, és az elmúlt években még soha egyszersem láttam olyan szexi modellt mint amilyen a tv-ben van. sőt!

mindig valmai lepukkant (ex-)drogos és legalább 45-50 éves löttyedt embert kell rajzolni, akik szerintem azért jelentkeznek modellenek, mert annyira hülyék, tudatlanok, tanulatlanok, nemtőrődömök, drogosok stb. (tisztelet persze a kivételnek) hogy másképp nem tudnak, akarnak pénzt szerezni.

2009. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom mit szólna ha te mesztelen fiúkat rajzolnál,és a modelljeid nemiszerveit dícsérnéd,az övét meg leszólnád..mert ez kb olyan mint ahogy ő van a te melleiddel.én már régesrég nem lennék vele együtt,ha nemlenne képes elfogadni a melleim(és a melleimmel együtt engem)úgy amilyenek..de ez én vagyok..engem maga a rajzolás nem zavarna..Hiszen mint ahogy az 1.válaszoló is írta,ez olyan mint a nőgyógyász munkája.viszont ha már nekem a modelljei mellméretéről beszélne(miközbe az enyémet leszólná..)hát nemtudom..az már zavarna..mert ő ezek szerint nemtudja normálisan különválasztani a hobbit(?) és a magánéletét..én beszélnék vele a helyedbe..
2009. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

szerintem semmi gond!!

ha masfel ev alatt nem csalodtal benne es nem csalt meg akkor most sem fog !!!

Nem kell feltekeny legyel mert masfel ev alatt biztos o is nagyon beled szeretett..

es jo pelda is ez szamodra.. hogy mennyire ferfi.. es hogy kulon tudja valasztani a maganeletet a munkaval.. ez neki csak egy egyszeru munka.. es a muveszeket ugysem lehet megallitani.. en is nagyon imadok rajzolni.. noh de en lany vagyok es csak portrekat rajzolok altalaba..

hidd el ez olyan mint a nogyogyasz az is mennyi nemi szervet lat meg minden.. megis otthon varja a felesege meleg vacsoraval.. amugy meg neki is olyan mintha a szemed nezne.. mar megszokta es nem izgatja fel csak a felesege nemiszerve :)


kitartas es bizz meg benne !!!

pusziii`

2009. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!