Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti hogyan viselnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hogyan viselnetek ha a parotok muvesz lenne, es meztelen modelleket rajzolna orakon at?

Figyelt kérdés

masfel eve vagyunk egyutt,de engem ez megis nagyon zavar hogy pucer noket bamul .... orakon at nezi az intim testreszeit hogy letudja rajzolni :(

lanyok ti mit szolnatok hozza?


2009. ápr. 30. 22:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

az 1ik valaszolonak ... ez nem egy lepukkant drogos... fiatal,szep,nagy melekkel :((( ... es nagyon kezd elgem lenni belole .... magyarazza hogy mien rendes meg mien jol lehet vele beszelgetni ... meg h hogy nez ki

de engem mindig csak kritizal. .. hogy iert igy all a mellem stb. a multkor azt mondta hogy nagyram a melltartom ( holott pedig jo a meret) es nagyon rosszul esett :(((

2009. máj. 2. 10:05
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

biztos,h vele tervezed a jövőd?nem akarlak megsérteni,de én úgygondolom,hogy szintén egy célzás volt az,hogy nagy rád a melltartó arra,hogy neki nem felelnek meg a melleid..én ezen iszonyat kiakadtam volna..:S

-egy korábbi válaszoló-

2009. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!