Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem vagy csak vonzódás? És mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy pasim, de megbántott és mivel fiatal voltam szakítottam vele. Azóta sok minden történt majd nem jártam a legjobb barátjával, de a lényeg hogy a volt pasimmal barátok vagyunk most is. De mostanában egyre furább dolgokat érzek.. Nem hiszem, hogy szerelem, de néha úgy kívánom, hogy megöleljen vagy mondjon valami szépet nekem, és olyan testi vonzódást érzek. A múltkor is szoknya volt rajtam és végig flörtölt velem, és nagyon jól esett.:D Mit kezdjek ezzel ? :/ 14/L
2012. febr. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

telód biztos van. kérd meg mondja rá hogy

tolnálak mint a lopott biciGlit.

ezután akármikor már hallhatod bókjait.

ölelés hát az klónozás a már bonyolultabb azt most nem kezdem el itt leírni.

2012. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk koncentrálj a tanulásra. Te is tudod, hogy nem szerelem, akkor meg?
2012. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Például rá gondolhatnál masztizás közben, ha már a testi vonzódásnál tartunk .
2012. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy egész életemben tanultam eddig, és kicsit akarok már valami mást, mert mindenből kitűnő vagyok. Mert nem vagyok benne biztos, hogy nem szerelem.... Kössz a klónozást kipróbálom:D
2012. febr. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!