Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat ebből szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ebből szerelem? Vagy neki a tanulás tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nagyon aranyos helyes, értelmes. De állandó jelleggel a tanulásról, suliról, hogy épp milyen órái voltak erről beszélünk :D Próbálom terelni a témát, de nem nagyon akar átváltani, illetve ha váltok is, visszavált. Persze, fontos dolog, én is szoktam tanulni, kell is, de miért erről kell csak beszélgetni nem értem.... Szóval engem ez zavar, de alapjába véve bejön a fiú... Úgy érzem, ha már tényleg több lenne köztünk akkor is a tanulás, a suli sokkal fontosabb lenne számára. Vagy lehet hogy csak beképzelem :) Köszönöm aki végigolvasta, és légyszi normális válaszokat írjatok. Köszönöm! 18/L
2012. febr. 16. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is stresszes neki a suli, te meg mindig ott vagy és meghallgatod. Ez meg neki így jó.
2012. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

na akkor én mondok egy negyedik variációt is =)

Van egy szép szál legény bátyám=) sokat tanul, egyetemen szinte kitűnő, éles eszű, kondizgat, néha eljár haverjaival iszogatni, bulizgatni=)

alapvetően jó gyerek, csak az a baj hogy rendszeresen az egyetemről dumál, mindenféle kapcsolási rajzról, függvényeken rágódik, tőlem kérdezi, mit hogy kell kiszámolni. mintha érteném, és egyáltalán, minta érdekelne:D...

ha egy lányt szeretne leszólítani egy buliban, zavarba jön, buta mackó lesz belőle=) tulajdonképpen el sem tudom képzelni miről fog beszélgetni egy lánnyal ha netántalán kapcsolatba kerül:D

a probléma megoldása szerintem az, hogy nincs nagyon élete, nincsenek nagyon haverjai. az emberi kapcsolatok hiánya pedig valahol kiütközik...

nem lehet hogy a te emberednek is hasonló helyzete van?

L/17

2012. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azta utolsó :) De lehet, sőt biztos is..... Nekem azért ilyen fura az a z egész, mert általában egy fiúval nem a sulis anyagról szoktam beszélgetni.... Inkább a sulis poénokat mondják akkor :D De Ő is tisztára ilyenekről beszél mint a tesód :D Csak ez engem nagyon hidegen hagy....
2012. febr. 16. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!