Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítsem ki mit érez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki mit érez? Vagy hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van eg srác aki mondjuk úgy hogy haverom, szinte minden hétvégén együtt iszogatunk stb. Na most mindig máshogy viselkedik velem, karácsonykor nálla aludtam filmeztünk, közben az ágyban úgy ölelt mint kisgyerek a plüssmaciját elég félre érthető volt, úgy hejezkedett el h feje a mellkasomon, a lábát az én lábam közé rakta, az egyik keze a derekamon másik pedig a combom közé rakta(mindez csak azért mert nincs kedve haza kísérni. Szilveszterkor minden más, mintha semmi se történt volna. Pár héttel ezelött egy másik városban voltunk bulizni, egyik ottani haverja elkezdi nekem hogy szólj rá az uradra, mondom dehát nem az én uram, erre ő hogy de az lesz! ezek után még voltak érdekes megjegyzései. Ezt követő hétvégén szinte alig beszéltünk, de az estén mikor el akart köszönni a szokásos puszit a szájjamra adta (szerintem véletle volt, de jobb lenne azt hinni hogy szándékos volt). Aztán most hétvégén pedig mégúgyse tudtam eltájékozódni rajt. Úgy imádom megjegyzéseit amiket mond télleg "-.- . Aztán látjuk egyik bnőmmel hogy mintha egy sráccal valamelyikünkről beszélnének, bnőmnek van barátja, és még mutogattak is felénk. Késöbb az a srác elkezdi hogy én leszek a barátod ( én őt egyálltalán nem ismertem) mondom dehogy, és próbált átkarólni én meg elhúzódtam tőle, de közbe ott volt az említett haver is, oda álltam mellé, mint búvóhely, de belül dühöngtem mint egy őrült erre átkarólna ő, erre én meg hogy hagyjál már, erre ő pedig most jó fej akartam lenni. Késöbb is szinte mint egy házaspár kezdtünk el civakodni mert teljesen úgy viselkedett mintha az asszonya lennék, közbe meg semmi. Már nem tudom mit gondoljak. Egyszer így egyszer úgy viselkedik. Én viszont nagyon szeretem őt. Beszélni meg nem merek vele. Segítsetek! 16L
2012. febr. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, csak játszadozik veled, az ilyeneket hagyni kell a csudába.
2012. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hagyd.. :) Lehet hogy balfek a csavo es egy bizonyos ponton nem tud tullepni. "Add alá a lovat", vagy csak egyszeruen "mozdulj rá" es légy 100% egyertelmu. Semmikepp ne hagyd elmenni mert nem tudod kit mulasztasz el. Sok sikert :)
2012. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát szinte ugyan ebben a cipőben jártam, csak nekem a "főnökömről" volt szó..egyszer ilyen volt egyszer olyan, és ráadásul 11évvel idősebb nálam...mi egy buliban együtt berúgtunk, csókolóztunk, másnap megint semmi, végül megegyeztünk hogy hagyjuk abba erre rá egy napra írta az üzenetet, hogy kellek neki próbáljuk meg! mostanra a menyasszonya vagyok :)

Szal tényleg ne hagyd annyiba a dolgokat :) vagy így vagy úgy pontot kell tenni a dolog végére!

2012. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én sem szeretném elszalasztani, csak nem tudom hogy kezdjek neki a dolgoknak:)és Gratulálok neked:D
2012. febr. 18. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy 1-től 10-ig terjedő skálán hányast adna neked, ha mond egy számot, akkor hagyd a fenébe, mert itt tárgyként kezel...
2012. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap volt hogy, egy idősebb tag oda ült mellénk, úgy ültünk h a barátnőm(van pasija) mellette én, melettem az említett fiú, és melette az idősebb tag. az a papas elkezdi h miylen gyönyörűek a lányok, és elkezdi neked melyik jön be? és ő nem monodd semmit de zavarba jött.
2012. febr. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!