Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megígérte hogy elvisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megígérte hogy elvisz Valentin napon egy Wellness szállodába. De nem mentünk. Szerintetek nem szeret? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok borulva, ezt vártam régóta, erre nem visz el...gondolkozom hogy szakítok vele. :(
2012. febr. 15. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
loool :D
2012. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Darkkingdom ***** válasza:
Te mit adtál neki? ha már itt tartunk,mert ez eddig nagyon egyoldalú!
2012. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán nincs pénze...
2012. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem vitt el. Lehetnek anyagi, vagy akármilyen más _komoly_ okai. Gondolkozz előtte és beszélj vele, ha jó ok volt és szakítasz akkor csak egy hisztis anyagias p*csa vagy.
2012. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem adtam semmit, mert nincs pénzem...de ő megigérte és most csalódtam benne! :(
2012. febr. 15. 17:48
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
nyávogós pics*
2012. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy ennyiért már szakitasz? LOL
2012. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ezért szakítasz akkor azt mondom hogy a srácnak teszel jót, hogy emiatt ott hagyod mert ezek alapján te feleannyira sem szereted őt....
2012. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Darkkingdom ***** válasza:
Ja hogy ráadásul te semmit nem adtál neki? baszsus mert nincs pénzed,akkor kérlyél a szülőktől egy ezrest egy csokira és szevasz!Nézzél magadba előbb te semmit ő meg szálloda? nah a pasinak kéne téged otthagynia...!
2012. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ja meg igen mivan ha nincs pénze rá mégsem??


valentin nap....szóval egy valentin nap miatt szakítás úristeeen!


A többi 364 nap nem számított neked csak ezaz 1????

2012. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!