Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lesz velünk?! Félek, hogy vége.

Figyelt kérdés

NEm részletezem, hogy mi történt, de nem megcsalás, és nem 3. ember vna a kapcsolatba.

Csak elég csúnyán összevesztünk a barátnőmmel. Azóta interneten nem ír vissza semmit, telefont ha fel is veszi, tök ilyen fura hangon beszél bele, olyan lekezelően, vagy nemistudom...

ez hétfőn volt, és megőrülök, hogy nem tudok beszélni vele úgy mint régen...kimondhatatlanul szeretem, és szerelmes vagyok belé...elérte, hogy beleszeressek mint egy kisdiák...

Félek, hogy szakítást tervez velem.

Ő is szerelmes (vagy lehet hogy csak volt) belém, nemtudom...de ugyérzem ha szakítunk, és vége...képtelen leszek elfelejteni, és továbblépni...:/ most is mindenről ő jut az eszembe, bárhova nézek, bármit gondolok...

és sírok mint egy kis f*sz miatta, és lehet meg sem érdemli, de nemtudok mit csinálni....


21/F

18/L

távkapcsolat, idestova 7 hónapja


2012. febr. 15. 10:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kérem valaki segítsen mert bele fogok bolondulni ebbe..:'(
2012. febr. 15. 10:01
 2/13 Nazira ***** válasza:
Valamiért sértve érzi magát ha flegma a telefonba. Megkérdezted már,h mi baja v hogy tettél vmit amiért ilyen? Lehet már belefáradt a várakozásba, h nem találkoztok annyit mint szeretné?
2012. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Macs1209 ***** válasza:
0%
Ha nem írod le, mi a harmadik ember szerepe, akkor nem tudunk érdemben segíteni.
2012. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni ,hogy miért min vesztetek össze ,mert igy nem igazán tudunk neked tanácsot adni.
2012. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

7 hónap még nem a világ, és rengeteg hal van még a tengerben. Sokkal jobbak is.

Ha szerelmes lenne nem csinálna ilyet, távkapcsolatnak sincs sok értelme. Egy 18 éves lány meg nem fog megállapodni, még csak most kezd el majd kalandozgatni, hagyd a fenébe. Ne keresd majd ha keres akkor beszélsz vele, ha nem keres akkor felesleges hülyét csinálni magadból.

2012. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nincsen 3. ember! az én oldalamról egészbiztos, az övéről meg csak reménykedem...


nemigazán tudom ezt leírni, hogy mit csináltam, de már 100 szor bocsánatot kértem, smst is küldtam nemis egyet...üziket is...

de nem megcsalás meg másik nő van a dologban...egy félreérés az egész...

igazából az érdekel, hogy ez a viselkedése arra utalhat, hogy szakítani fog?! :(

2012. febr. 15. 10:11
 7/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom töbször nem keresni...de nehéz lesz megállni..:(
2012. febr. 15. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy kicsit pihentesd a dolgot és legközelebb csak akkor kommunikálj vele, ha hajlandó találkozni. Telefonban könnyű lekezelőnek lenni, neten keresztül még könnyebb. Ha nem fog keresni (te már megtetted amit tudtál), akkor jó eséllyel tényleg vége.
2012. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem írod le pontosan h mi történt, úgy nehéz bármiben is segíteni. Mert pl ha nem adtál neki virágot valentinra, és azért sértődött, akkor meg fog bocsájtani, de ha lek*rváztad akkor nem hinném. Ez csak egy példa volt, h nemmind1 mi volt a sztori, ezért is kéne leírnod.
2012. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem adtam neki virágot, mert távkapcsolat, és elvileg pénteken találkoznánk...és akkor pótolunk be mindent..

de gyanus, hogy nemkell mennem..:( de nem ez miatt van kibukva, ezt megbeszéltük, hogy ígylesz már hetekkel előre

faxomat...elb*sztam...és csak az én hibám..:(

2012. febr. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!