Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúltak az érzelmek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltak az érzelmek vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés

A párommal 1.5 éve vagyunk együtt együtt is lakunk.

Konfliktusmentes a kapcsolatunk,de mostanában több gond is felmerült.

Semmi szépet nem mond nekem már,egyfolytában kritizál meg bántó dolgokat mond. Amikor megkérdeztem azt mondta azért,hogy tisztában legyek a hibáimmal és,hogy min kell változtatnom...

Aztán a buliba úgy kezel mint valami haverját vagy még azt se. Egész este kerül a szórakozóhelyen meg sem kérdezi iszok-e valamit közbe másokat mindenre meghív.

Ha esetleg én hamarabb hazajövök se puszi se pá csak odabök valami köszönésfélét....itthon meg mintha mi sem történt volna!

Többször is megpróbáltam vele beszélni a problémákról de nem hallgat meg és azt mondja ne kezdjem a hülyeségeim.

A kapcsolatunk elején sem volt az a romantikus ígyszeretlek-úgyszeretlek tipus de ez már nekem is sok!

Ha szeretek valakit annak nem a hibáit hangsúlyozom egyfolytában meg nem nézem levegőnek ha egy szórakozóhelyen vagyunk....legalábbis szerintem.

De ezek mellett meg féltékeny mindenkire,szidja az összes barátomat...ki van akadva ha fiúkkal beszélgetek.

Nem tudom mit csináljak vele...egyfolytában szomorú vagyok és bánt,hogy nem lehet vele normálisan beszélni mert azt is a nyakamba varrja,hogy már megint hülye vagyok és képzelődök.

Kérlek segítsetek mit tegyek vagy mitől lett ilyen velem?


2012. febr. 14. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte, csak a stílus nem jó.

Mondd el neki, hogy ha baja van veled, akkor közölje ezt veled normálisan, mert te is normálisan beszélsz vele és adja meg legalább a minimális tiszteletet.

Nem hiszem hogy elmúltak volna az érzelmek, de mindenképp beszélj vele, hogy állítson magán.

2012. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát van egy stílusa az biztos! Mondtam neki,hogy vegyen vissza de csak annyit mond hogy igaza van!

Megfolyt így teljesen...mondja már meg nekem valaki,hogy lehet úgy boldognak lenni ha folyton negatív dolgokat hall a párjától?

2012. febr. 14. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem leckéztesd meg. Mivel beszélgetni nem hajlandó a problémákról, kicsit éreztesd vele, hogy elveszíthet.
2012. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!