Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelentette be a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelentette be a párotok, hogy nem szerelmes belétek? Hogy már elmúltak az érzelmek, vagy nincsenek is. Hogy történt ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szex után. Feküdtünk és közölte, hogy nem szerelmes.
2011. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre te? Menyni idő után? És mi történt?
2011. febr. 4. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mikor közbejött a volt oszitársnöje,akibe megint belezugott, azt vettem észre h elhuzodott mellölem.Mikor együtt aludtunk a saját takaroja alatt maradt, nem nagyon kezdeményezett semmit,és egész nap lefoglalta vmivel magát-mintha kerülni akart volna.

Aztán jött a "kérek 1 hét szünetet" dolog...

2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Négy hónap után. Nem azért, mert talált mást, csak egyszerűen rájött, hogy mégsem akar kapcsolatot. Mondtam, hogy oké, akkor szia. Egy hétig nem beszéltünk, aztán felhívott, elcsevegtünk, megegyeztünk, hogy csak szex és más semmi alapon tovább maradunk, mert a szex kitűnő volt. Azóta is így vagyunk, olyan, mintha együtt lennénk csak nem mondjuk ki. Ja, és a legfontosabb: szeret, de nem szerelmes.
2011. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy bírod???
2011. febr. 4. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mondta el. Én jöttem rá... De tudod jobban esett volna, ha bevallja, mint az, hogy x ideig hülyére vesz. Én meg abban a hitben vagyok, hogy nincs semmi baj. Azóta se beszélek vele...
2011. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat nekem meg anno 10+ eve 1,5 ev utan... ultunk az agyon es egyszer csak megszolalt, hogy en mar nem szeretlek...

Qrva szar volt.

Hagytam idot neki, utana osszejott a legjobb baratommal, 9 honapig szopoagon voltam... de ma mar orulok, hogy kidobott, mert en hulye lehet nem tettem volna meg:)

2011. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az én páromban nem volt annyi gerinc, hogy ezt megmondja... Annyit mondott, hogy most egy kicsit egyedül akar lenni... De még előtte való nap azt ecsetelgette, hogy én vagyok álmai nője, soha más nem kéne neki, és hogy mennyire örül, hogy együtt vagyunk. Ez pár hete történt, és azóta már mással van... Pedig jobban értékeltem volna, hogy őszintén elmondja, hogy bocsi, nem vagyok szerelmes, nem fog ez menni..
2011. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pff
2011. febr. 4. 22:31
 10/10 anonim válasza:
*jobban értékeltem volna ha
2011. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!