Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már elmúltak a lángoló érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elmúltak a lángoló érzelmek, van aki ebbe a cipőbe jár?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyok a barátommal együtt és sokat veszekedünk már a legutóbbi veszekedés alkalmával elmondtam mit érzek valójába, hogy nem olyan ez az egész mint rég, nem olyan intenzív.Úgy volt, hogy szakítunk de még adtunk egy esélyt.Ő megtenne mindent értem nagyon szeret egyébként ő 32 éves én 25.Én nekem is rossz lenne nélküle de már máshogy érzek mint eddig.Olyan rossz azóta , hogy tudom hogy tudja az érzéseimet.Amikor előjön ez a téma nagyon rossz.Tehetetlennek érzem magam szeretném ha jobb lenne minden de olyan nehéz.Kinek mi a tapasztalata?
2009. jún. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1: hosszú távon nincs olyan, hogy mindkét fél egyformán szeret, ez cserélődni szokott.

2: minden kapcsolatban idővel tompulnak az érzelmek, örök lángolás nem létezik.

3: a rossszul működő kapcsolatok is helyrehozhatóak, ha mindketten akarják és hajlandóak is tenni érte.

Úgyhogy még semmi sincs veszve!

2009. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy az érzelmek változnak egy kapcsolatban, de ez nem feltétlenül rossz. Ezt el kell fogadni. Ha belemész egy új kapcsolatba, abban is pár évig nagyon szerelmes leszel, de utána ez lejjebb fog hagyni. Ez minden kapcsolatban így van és ezen nem kellene fenn akadni. Ha meg van a szeretet, ugyanúgy boldog tud lenni az ember. Lehet, hogy nálatok is megvan ez meg a szerelem is, de már nem olyan mértékben, nem? Ha ez a gond, azt tudom mondani, hogy ez sajnos így van és természetes dolog. Ilyenkor sokan szakítanak, elválnak, aztán később megbánják, mikor rájönnek, hogy a következő kapcsolatukban is épp ez történik idővel.
2009. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem életünk egyik érzelmi csúcsélménye. Egy kapcsolat, szerencsés esetben, pár hónap alatt mindkét fél számára testi-lelki kielégülést nyújtó, biztonságos kötődést ad.

Ám pár hónap múltán a szenvedély elenyészhet, elfáradhat… Ennek pedig mi a következménye? Vagy kulturáltan, vagy nagy drámai jelenetekkel szakad félbe, netán lassan elhal...

A szerelem tele van ellentmondásokkal, mint minden, ami élvezetet okoz.

Gyakorta fájdalommal jár, ezért többségünk nagyon megszenvedi a szakítást, ne adj’ isten!, a válást. Holott lehet, hogyha elég időt, türelmet, empátiát, figyelmet szentelnénk a másiknak, esélyünk lenne a szépnek indult, majd kissé megkopott kapcsolatot megmenteni. Hisz ne feledjük: az unalom álarca alatt általában még ott rejlik a szenvedély lüktető ereje!"

2009. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!