Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak feltűnést akar kelteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak feltűnést akar kelteni, hogy rá figyeljek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jobban vagyunk. Egy csomószor mondta már, hogy tetszek neki de nem lett semmi.Nekem is bejön a maga módján. Van amikor nagyon jól elvagyunk egymással aztán meg hozzám se szól. Észrevettem, hogy a legjobb barátnőmmel elkezdett hülyéskedni. Megmosolyogtam és nem szóltam semmit sőt nem is mentem oda. A barátnőmnek nem jön be a gyerek és a srácnak se a barátnőm. Akkor miért csinálja ezt?? Nem értem, hogy egyszer a seggembe van aztán meg oda megy valaki máshoz és vele van. Mi van vele??
2012. febr. 14. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki!:)


Nem igaz,hogy nem veszed észre!:)


Mit gondolsz,miért barátkozott össze a barátnőddel? Na vajon miért? Hát hogy többet lehessen VELED! És ne legyen ciki,így azzal az apropóval is odajöhet hozzád,h csak éppen a barátnőddel akar beszélni.


A szerelmes férfiak kivétel nélkül kicsit megbolondulnak a szerelmük jelenlétében, ezért próbál másokkal is beszélni a jelenlétedben. Valószínű,h nem biztos a te érzéseidben, különben csak veled foglalkozna.

A szerelmes férfi "bolond" ilyenkor felesleges a miért kérdést feltenni bármivel kapcsolatban ,amit veled kapcsolatban tesz,erre úgyse tudna mit mondani, de én megmondom neked! Azért mert szerelmes beléd! Ez van vele, amíg nem nyilvánítod ki neki,h neked is bejön,addig ne várd,h csak veled foglalkozzon...annyi tisztelet ugyanis van benne,h nem mászik a nyakadra,nem akar nyomulni,mert nem tudja mi van veled, örülj neki,ez a tisztelet,szeretet jele, csak piszkosul zavarban van valszeg:)

2012. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Problémát okoz, hogy máshoz is odamegy? Akkor ne csak tőle várd el, hogy lépéseket tegyen az ügy érdekében, te is igazán kezdeményezhetnél.
2012. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy máshoz is oda megy, csak nekem furcsa volt, hogy a barátnőmmel kezdett el hülyéskedni. Amúgy meg nagyon köszönöm a tanácsokat és megfogadom őket ;)
2012. febr. 14. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt helyesen teszed! Nem lenne szép dolog bizonytalan állapotban hagyni a fiút, ilyen esetben csak akkor tart ki hosszú távon melletted,ha tényleg igazán szeret,tényleg komolyan gondol valamit. Ilyenkor a legrosszabb amit tehetsz,ha nem foglalkozol vele,vagy rákérdezel,h ezt miért csinálta,meg azt miért, nem hinném,h tudna értelmes választ adni...Még jó,hogy itt vagyok ,és elárulom,hogy minden miértre az a válasz,hogy szerelmes...lépj valamit te is! ne kínozd tovább!
2012. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!