Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köszi ha valaki elolvassa!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszi ha valaki elolvassa! Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

A régi kapcsolataim eléggé zátonyra futottak, nem szeretnék olyan hibába esni mint azok. Adjatok tanácsot!

Volt 2 hosszútávú kapcsolatom is, az egyik 3év 8hónapig tartott a másik egy félévig.

Mindkettő kapcsolatból én léptem ki.

Nagyon sok hibát követtem el, hajlamos vagyok féltékenykedni, hisztizni na és persze birtokolni a páromat.

Tisztába vagyok vele hogy ez nagyon rossz tulajdonság.

Nagyon szeretethiányos vagyok, és nagyon tudok szeretni, ami jó.

A több éves kapcsolatomban elbírtam viselni hogy pórázon tartson, de már a félévesben nem,mert hogy ő pórázon tartott de nem adott nyújtott számomra programokat.

Én szeretek élni, és szeretek szórakozni járni,társasági embernek mondanám magam.


Na de a lényeg, most ismerkedő státuszban vagyok egy fiúval, ő 21éves nagyon kedves, vicces helyes egyszerűen az ideálom.

De érzem hogy vissza kell fogjam magam, hogy nem láncolhatom magamhoz!Tegnap moziba voltunk, ránézett a telefonjára, véletlen belement a hívás menüben és láttam ott egy lány nevet, majdnem rákérdeztem hogy ő ki,és tudom nem tartozik rám, és inkább nem tettem.

Nem szeretném elszúrni ezt a fiút.

És nagy energiára és önuralomra van szükségem hogy megváltozzam, ha ebből a kapcsolatból jót akarok kihozni.

Bár szerintem már ez egy kis siker hogy felismertem a hibáim.

Sajnos a legjobb barátnőm is eléggé féltékeny és birtokló tulajdonsággal rendelkezik, tőle nem tudok tanácsot kérni,de még őt is kinevetem hogy szegény fiút hogy birtokolja és hogy milyen féltékeny.

Na de szeretném ha néhány tanáccsal ellátnátok.

Köszönöm szépen aki elolvasta és ír :)


18/L


2011. febr. 20. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
te szeretetkoldus...
2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Szívesen.
2011. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a srácon múlik szerintem, hogy fogadj, vagy kezeli a birtoklási kényszered. Lehet ez hízelgő is szerintem.
2011. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én pont ellenkező helyzetben vagyok, mint Te: nem szoktam féltékeny lenni, és birtokló sem vagyok, ami szintén nem jó, mert túl hosszú "pórázon" tartom azt, akit szeretek...

én így látom ezt: szerintem senkinek sincs joga ahhoz, hogy birtokoljon egy másik embert. ha szeretitek egymást, az nem jelenti azt, hogy egymáséi vagytok. számomra az ugyanolyan mint egy nagyon mély barátság. egy ember nem tárgy. neki saját élete van, saját sorsa, élete, vágyai, döntései, nem az enyém. csináljon, amit akar, nem akarok beleszólni, nem akarom meghatározni. és én ugyanezt várom el tőle az én irányomban. tegye azt, amit szeretne, ha nem teszi, azért ne tegye mert nincs hozzá kedve, nem pedig azért, mert ezt én így akarom.

2011. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért durva lenne egyből féltékenységi durcát vágni 1 névből nem? Gondolj csak bele: te eddig nem léteztél a számára, meg amúgy is, miért ne beszélhetne más lányokkal. Szerintem még ha meg is kérdezted volna, ezt nem tudtad volna úgy előadni, hogy érdeklődésnek és ne féltékenységi kérdésnek tűnjön. Erre azért vigyázz. Ne kösd magadhoz, pláne ne az elején.
2011. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson egy lány név miatt, amit a telefonjában láttál kérdőre vonni őt!! A fiú egyből levágná, hogy te egy féltékenykedős ellenőrizgetős lány vagy ami nem venné jól ki magát. A féltékenységet meg majd kinövöd, lehet kell még hozzá pár év, mert nálam is így volt! Csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj odafigyelni arra hogy mit mondasz, és mielőtt mondanál vagy kérdeznél valamit inkább gyorsan futtasd végig az agyadon, hogy annak milyen "következményei" lehetnek. :)
2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
pff ez nagyon durva már ne is haragudj.még nem is jártok de már szemet szúrt egy lánynév a híváslistájában.és akkor mi van ha ott volt egy lánynév?mi van ha valami rokona?vagy nagyon jó barátja?állítsd le magad mert ennek nem lesz jó vége.
2011. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a nőknek a vérükben van a féltékenykedés és a pesszimizmus. ezt tese fogod magadból kiirtani akármit csinálsz.
2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, majd találsz olyan pasit aki tud kezelni.
2011. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindig, mielőtt hiszizni kezdenél vagy kérdőre vonnád valami miatt, várj egy pillanatot és gondold végig, te hogy reagálnál, ha te lennél ő. te a helyében jogosnak éreznéd a kirohanásod? te nem éreznéd úgy, hogy bekorlátoz, ha veled csinálná ugyanezt? ilyesmi. utána próbálj úgy viselkedni, ahogy szeretnéd, hogy téged is kezeljenek! 19l
2011. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!