Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik tinikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik tinikortól sírig tartó szerelem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szerintetek mennyire lehetséges az, hogy valaki aki összejön mondjuk 16-17-18 évesen a párjával, akkor együtt fognak megöregedni úgy hogy nem csalják meg egymást? A pasiknak ez egy kényszer, hogy nem bírják ki, hogy egész életükbe csak 1 nő volt akivel lefeküdtek, akit láttak meztelenül, akinek a testéhez hozzá értek, nem? Főként pasik véleménye érdekelne, de lányokét is meghallgatom. Fiúk ti kibírnátok?


L/18


2012. febr. 13. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges tudod egy kicsit régebben ez többségében így volt csak a mai elcseszett világba végződik minden második házasság válással :)
2012. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sírig tartó szerelem szerintem nem létezik. Az viszont simán létezhet hogy 17-18 éves koruk óta együtt vannak és együtt öregednek meg, megcsalás nélkül. A szerelem egy idő után szerintem elmúlik és átmegy egy más fajta érzésbe. Szerelmes nem leszel belé de ettől függetlenül szeretheted. Az öreg kori "szerelem" inkább kötődés a másikhoz és az egymástól való egyfajta függés és megszokás de azt szerelemnek már nem hívnám. Legalábbis nem olyan szerelem mint amit fiatal korodban érzel
2012. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan tökéletes érett és sokoldalú ember nem létezik, akivel ki lehetne bírni kizárólagosan!

27F

2012. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, ha én most összejövök egy fiúval, és egy idő múlva össze is házasodnánk, akkor mindenképp elfogunk válni egy idő után? én ezt nem akarom =/
2012. febr. 14. 05:41
 15/16 anonim ***** válasza:

Az #5. és a #8. hozzászólás tulajdonosa vagyok.


"Szóval azt mondjátok, ha én most összejövök egy fiúval, és egy idő múlva össze is házasodnánk, akkor mindenképp elfogunk válni egy idő után? én ezt nem akarom =/"


Én nem mondom, én hiszek abban, hogy létezik ilyen hosszútávú kapcsolat, csak egyszer kell jól választani. Sajnos a házasságok legtöbbje szét hullik, ha megnézed, hogy egy osztályon belül hány gyereknek élnek együtt a szüleik, sajnos egy kezeden megtudod számolni. De ne ezt lásd megad előtt. nézd azt a kis százalékot, akiknek sikerül, ne így állj hozzá, hogy "milyen kár, úgysem létezik egy boldog házasság, stb", tény és való, nem létezik kapcsolat kanál zörrenés nélkül, -ahogy ismerjük a közmondást- ilyen tényleg nincs.

Igen az egy másik kor volt. Akkor nem az volt a felfogás, mint ma (nem kel részletezni).

Sajnos a legtöbb férfi nem hűséges, és a legtöbbjüknek volt már házasságon kívüli kapcsolatuk. De hál istennek vannak még férfiak (lásd: pl.: Én) és nők, akik hűségesek párjukhoz. Én nem élek kapcsolatban, de tudom magamról, hogy semmi pénzért nem csalnám meg a barátnőmet, majdani feleségemet, nem "kacsingatnék" más nők után. Jellemtől függ.


"Fiúk ti kibírnátok?"

Az én válaszom erre a kérdésedre: egy nagy és határozott IGEN.


"...egész életükben csak 1 nő volt akivel lefeküdtek..."

Én nem találok semmi elítélni valót abban, ha csak egy nővel fekszik le az adott férfi, azzal a nővel akit a legjobban szeret az egész életében. Valamiért az a felfogás, hogy nem lehet kibírni egy nővel... De miért nem lehet? Nem értem. Én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy majd csak azzal a nővel fogok lefeküdni (először és úgymond utoljára) akit a legjobban szerettem életemben és a szkeptikusok higgyék el, vannak még ilyen lányok akik így gondolják, nem vagyok ezzel egyedül.

DE (!) ezt én gondolom ezt így, félreértés ne essék, NEM kell mindenkinek így gondolnia, én csak megosztottam a véleményem válaszolva a Kérdező kérdésére.


17/F

2012. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy part, 33-34 evesek, gimi elejen jöttek össze, es nem emlekszem, hogy valaha is lett volna köztük mosolyszünet. Nehany eve hazasok is, es van ket gyerekük. Persze még barmi törtenhet, de sztem ök mar együtt lesznek mindig.
2012. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!