Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik "lobogó tűz" nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "lobogó tűz" nélküli szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Együtt vagyok egy lánnyal, akivel vonzódunk egymáshoz testileg, szeretek vele lenni, bejön a stílusa is és ha nincs velem olykor-olykor hiányzik is. DE még sem érzem azt, hogy kimondhatatlanul szerelmes lennék és még van olyan is, hogy kissé semlegességet érzek, de ugyanígy fordítva is, tehát kicsit hullámzó érzelmeim vannak felé. Lehet ennek az az oka, hogy ő kezdeményezett megismerkedésünkkor és úgy mond nem én estem bele első látásra ? Megjegyzem, ezt közöltem vele is, tehát tudja, hogy hogyan érzek, vagy hogyan nem. (nem csak szexre kell) Volt már valakinek hasonló helyzete ?


Értelmes, felnőtt emberek válaszát várom ha lehet. Fiúk/Lányok


2012. febr. 11. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

én most nem járok senkivel, de a "barátommal" kb hetente találkozunk. nem vagyunk szerelmesek, jóbarátok vagyunk, csak van testi vonzalom is, tehát afféle "barátság-extrákkal" dolog.. mi ezt megbeszéltük, egy darabig mindenképpen tartható kapcsolatféle.

én ezt nem hívnom szerelemnek, csak vonzódásnak :D

2012. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de szerintem nem.

Akit tényleg szeretek, azért odavagyok, titkon minden pillanatban rá gondolok, alig várom,hogy velem legyen, hogy megérintsem, együtt legyünk.

Nálad ez sokkal inkább egy kedvelésen alapuló megalkuvás.

2012. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de kérnék még, ha van aki tud rá véleményt adni. :)
2012. febr. 11. 18:23
 4/7 A kérdező kommentje:
És amúgy lehet rá esély, hogy kialakulhat szerelem, vagy ha már az elején nincs, akkor semmi esély egyébként ? Nem szeretném egyébként elveszíteni csak úgy ezt a kapcsolatot.
2012. febr. 11. 18:25
 5/7 anonim válasza:

Felejtsd el a filmes szerelemfelfogást! A szerelem nem folytonos intenzív lobogás, mert az tönkreteszi az embert, mondhatni eléget. Hullámzó érzés, néhol őrülten jó, folyton csak vele lennél, máskor pedig jobb egyedül lenni, gondolsz rá, de azért nem érzed úgy, hogy belebolondulsz az érzelmeidbe.

A szerelem az egyik legintenzívebb emberi érzés, személyiséghez, hangulathoz és a minket ért hatásokhoz erősen kapcsolódik, ezek pedig folyton változnak, alakulnak. Miért várjuk el tehát, hogy pont ez az egy dolog stagnáljon?

Vőlegényemmel majdnem 4 éve együtt vagyunk, 1 éve jegyeztük el egymást és nem első látásra szerelem volt. Sokat beszéltem erről vele is, exemmel is még annak idején, édesanyámmal is, aki 25 éve házas édesapámmal, mind erre jutottunk.

Szóval, ha jól érzitek így magatokat, akkor semmi gond, élvezzétek amíg tart, ha pedig eljön az ideje, engedjétek el egymást. :)

2012. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De ismerek olyan embereket is, akik egyszerűen csak nem lobogó típusok. :) Ezzel sincs semmi gond.
2012. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 válaszadó kommentje szerint sejtettem én is a dolgokat. Köszönöm az értékes hozzászólásokat. De ha valaki még hozzászólna, szívesen várom.
2012. febr. 12. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!