Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. unokatestvérrel szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. unokatestvérrel szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm a srác , szerelmes lett a 3. unokatesójába. A srácnak van kapcsolata eléggé komoly. Szerelmes lett az unokatesójába aki ráadásul 10 évvel idősebb is nála meg egy bűn ronda lány. A srácnak egy tök aranyos barátnője van helyes a csaj összeillenek de a srác teljesen meg van zakkanva. Szerintem a párja nem is tud semmiről. Nagyon helyes pár ők és segíteni akarok a srácnak, hogy jöjjön már rá végre hogy az unokatesója nem hozzá való.Egyszer azt mondja, hogy majd őt elveszi feleségül, de a másik csajt sem hagyja ott. szegény csajszi ha megtudná mi folyok. Mit tegyek segíteni akarok ? Szerintetek ez pillanatnyi dolog lehet vagy lehet komolyabb dolog is?
2012. febr. 11. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Elöször is a 3. unokatestvér már nem számit sem jogilag sem biológiailag rokonnak.

Másodszor neked nem tudom, mi közöd hozzá, ez az ismerösöd dolga.

Harmadszor más kapcsolataiba beleszólni nem szabad, ez nem rád tartozik.

De hogy mi lesz belöle, azt senki sem tdija megmondani.

2012. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
csak azt nem értem, hogy a kérdésen mit változtat, hogy 3. unokatesók? mert erre semmilyen kérdés nem vonatkozik... azt meg mi honnan tudnánk, hogy a srác pillanatnyi dolgot érez vagy komoly érzelmeket táplál? sajnos, aki erre válaszolni tud, az vagy látnok, vagy a saját helyzetét vetíti ki.
2012. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért kéne beleszólni más párkapcsolatába? Ha nagyon segíteni akarsz, hunyj szemet fölötte és ne szólj bele.
2012. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne szólj szám,nem fáj fejem...
2012. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 1/4 Megírta a lényeget, ehhez hozzáfűzni nem kell semmit.
2012. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem jó beleszólni de nagyon jó haverom és nem akarom, hogy felrúgjon egy ilyen kapcsolatot egy kalandért. Mert szerintem több nem lenne. Látom, hogy vergődik nem tudja mit tegyen.
2012. febr. 11. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
semmi közöd hozzá.
2012. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha MEGKÉRDEZI a véleményedet, akkor mondd el, egyébként ne szólj bele.
2012. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!