Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már régóta ismerek,jártunk is de becsapott és szakítottam vele!! Azóta már volt pár bnője, most is van!! Egyiknap rámírt kérdezte hogy vagyok....stb..stb... Megkérdeztem h mi van a csajával?! Mondta h összevesztek most nincsenek jóban!! Tudja jól h még mindig szeretem és azt mondta h engem is szeret!! Még hétfőn,kedden is küldözgette a sziveket, bókolt, becézgetett!!Tegnap meg már nagyon bunkó volt velem ,gondolom kibékült a csajával engem meg leakar koptatni!!Én mondtam neki h nem leszek a játékszere de azt mondta h ha nem akarna semmit tőlem akkor nem is beszélnénk!! Nem értem most akkor mit akarhat??Csak kihasznál??Tényleg a jàtékszere vagyok?!???

15/L


2012. febr. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik, hagyd, ne foglalkozz vele, csak "tartaléknak" használ, tudja nagyon jól, hogy ha barátnőjével szakítanának te ott leszel.
2012. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nazira ***** válasza:
Hagyd őt mindig csak második leszel akihez van nyúlni ha nincs más... Felejtsd el és éld az életed keress 1 fiút aki viszont fog szeretni.
2012. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút ne foglalkozz evvel a fiúval, mert csak téged tesz tönkre lelkileg és nem is akar tőled mást, csak, hogyha nincs jobb még mindig van egy tartalék (mivel tudja, hogy még szereted és ezt maximálisan ki is használja!). Ezért is keresett meg amikor rosszban voltak a barátnőjével, egy kis kufirc belefért volna veled neki, aztán mikor kibékültek volna akkor téged szépen lepattint újra...
2012. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik veled, ne foglalkozz vele ne is írj neki vissza. Ha valamit akarna nem lenne barátnője.
2012. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!