Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt veletek ugy hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek ugy hogy sosem tudtatok elfeledni fiatalkori szerelmeteket?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel mar mindketten hazasok vagytok, gyerekeitek vannak,de meg mindig szeretitek egymast valahol...

Csak mivel jott a gyerek a fiunal ugyanis mar parkapcsolatban volt, es az volt a tisztesseges dolog hogy elvegye a not. De a kapcsolatunk titokban utana is megmaradt 10 evig. Akkor lett csak vege a dolognak mikor en is szultem es veget vetettem az egesznek mert azt kellett tennem a gyermekem erdekeben hogy apjaval maradok es csaladban nevelem ot fel... Mar nem kommunikalunk 5 eve a regi szerelmemmel de valahogy nem tudom feledni ot..


2012. febr. 13. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

10-15 év múlva tudok csak válaszolni a kérdésedre :)


Keresd meg a régi szerelmed, beszéld meg vele a régi dolgokat, hátha össze tudsz vele jönni.

Nem olyan nagy dolog mostanában a válás. Ha nem szereted nem muszáj a férjeddel maradnod.

2012. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég gáz,hogy a pasi gyakorlatilag csalta a feleségét veled,és az is gáz,hogy te leszartad hogy nős és gyereke van... az meg ultragáz hogy amint a szövegből kiszedtem,neked már volt férjed/élettársad mikor még mindig kavartál a pasival,szval csaltad a saját férjed is. pont az ilyen jellemtelen r*bancok miatt szenvednek a gyerekek,mert elvállnak,ésszétmennek a családok:) gratu
2012. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elbasztad, kedves kérdező.
2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!