Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni rajta. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni rajta. Mit tehetek még?! :|

Figyelt kérdés

1 hónapot jártam egy sráccal, de aztán kidobott. Nem értettem miért, csak kifogásokat keresett. Két hétre rá megtudtam, hogy mindvégig azt a lányt szerette, akivel 10- 11 hónapot voltak együtt, de ennek a kapcsolatának már 4- 5 hónapja vége lett. Rajtam keresztül akarta túltenni magát a lányon, de nem szerett meg eléggé. És még mindig azt a csajt szereti.

Lefeküdtem a sráccal, de mondta, hogy szóljak, amikor megjön a havim. Amint megjött rögtön az volt első, hogy írtam neki. (Mindig írta, hogy fontos vagyok neki, meg nem akar elveszíteni.) De mióta megtudta, hogy megjött, azóta nem keresett fel. Tegnap összefutottam vele egy farsangi bulin, akkor is csak három puszit adott, én meg vártam, hogy megöleljen, mert rajtam kívül mindenkit ölelgetett. Úgy bánt velem, mintha soha nem lett volna közünk egymáshoz. Nekem azzal nem tesz jót, hogyha lesz*rja a fejem. Én beleszerettem teljesen.

Mindent próbáltam, hogy elfelejtsem, írtam utálatlistát, ellenérveket szedtem össze ellene, próbáltam más fiúk társaságát keresni, de mindenkiben őt keresem. Van, hogy naponta sírok miatta, a barátnőim már aggódnak miattam, mert rohamosan elkezdtem fogyni is.

Kérlek, segítsetek.!


15/L


2012. febr. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mákosgubát mert azt szeretem
2012. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz helyzet,neharagudj de a tény az hogy az a fiú meggondolatlan,és nehagyd magad hogy kihasználjanak. Ő pótlékot keresett csak és te mint az egész elszenvedője,beleszerettél és most a lelkedbe taposott ezzel. És elég ronda munka volt hogy mást ölelgetett,veled meg úgybánt mint egy idegennel.. miután te ágybabújtál vele.. ez azért nemsemmi... Gondold át amit írtam és azt is amit tett veled, jobbat érdemelsz mint amilyen ő lehet,így a leírtak után megítélve. ha gondolod írj privit és beszélhetünk. 19/F
2012. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy életed van, ne legyél hülye! Nem szeret, szerintem sosem szeretett, csak használt az írásod alapján.Mihamarabb probald tultenni magad rajta. Élj ilyenkor többet a hobbidnak, keresd fel a barátnöidet,olvass könyvet. A lényeg, hogy a gondolataid próbáld elterelni rola. Sok sikert és fel a fejjel, sok más fiu van aki biztosan örülne egy olyan lánynak mint te!
2012. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18:40-esnél a pont! ígyvan!

Nehéz-nehéz de muszály lenne túllépni ezen,de kihasznált,és nemsszabad hogy hagyd magad,mégha szereted is!

2012. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (:
2012. febr. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!