Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat sokáig vagy csak pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat sokáig vagy csak pár hónapig?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagy valakivel gondolom természetes dolog h mindenkivel tudatni szeretnéd ki ő és mennyire szeretitek egymást,legyen az közösségi oldalon,buliban stb.Te felraksz pár közös képet h még is csak legyen,szeretlek kiirásokat küldessz és várod h majd viszont látod ugyanezt te is.Társaságban is mutatod h neked nincs más rajta kivül.De ha nem azt kapod amit te adsz akkor az rosszul esik még ha nem is mondod.Kinél mennyire fontosak az ilyenek és hasonlók?
2012. febr. 9. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én alapból nem teszek fel képeket a közösségi oldalakra. Egyébként pedig értelmes emberek meg tudják beszélni, hogy ki mennyi figyelmet fordít a közösségi oldalakra, és az ottani "látszatra", amivel el lehet kerülni, hogy bármelyikőjük is őrlődjön magában emiatt.
2012. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem erről amit leírtál nem a szeretet, hanem a felszínesség jut az eszembe mint fogalom.

Attól hogy szeretek valaki nem fogok belőle bazári majmot csinálni...

2012. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, és nem egészen értem, hogy a fő kérdés hogyan kapcsolódik a leíráshoz... Te most azt feltételezed, hogy azért nem tesz ki közös képet, mert nem hosszútávra tervez veled?

#1 voltam.

2012. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlna a hosszútáv vicces lenne :D Párommal lassan 3 éve vagyunk együtt kb. 1-2 közös képünk van fent.
2012. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit fáradt vagyok,bocsi ha nem úgy irtam.Lényegében ma már ez van a tizenéveseknél és általánosságban kérdezem,h náluk ez mennyire számit?
2012. febr. 9. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus esete annak, mikor valamit nem arra használnak, amire való.

A pasimmal még csak "ismerősök" sem vagyunk (nem a fakebook nagyközönségére tartozik a magánéletem).

2012. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegye ki h kapcsoaltban vagyunk, hogy a többi fószer ne írjon rá állandóan, amúgy nem érdekel kinek mi a véleménye, a kapcsolat kettőtökről kell h szóljon nem másokról.
2012. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Macs1209 ***** válasza:

Cyannal egyet kell értenem.


Nekem, ha van párom, akkor rám tartozik:

- Közösségi oldalon, ha KÉRI, akkor bejelölöm, de amúgy

nem érdekel egyik sem.

- Közös képet rakhat ki, én nem szoktam. Egyetlen közös

kép, amit szívem szerint kitennék, az a majdani esküvői

fotó, azon kívül mást nem.

- Barátaimnak, családomnak bemutatom! De csak az élő

közösségnek, nem a virtuális ismerőseimnek.

- Ő azt csinál, amit akar, ha tudja az én hozzáállásomat,

tolerálni fogja, és elfogadja.

- Élőben szeretem fogni a kezét (lehet gyerekes, de még

így 30on túl is van egy ilyen "betegségem")

- Ahogy ránézek, érzi, hogy őt szeretem, nincs más.

- Nem írkálok neki szerelmes idézeteket sehol

- Ha valami gondom/örömöm van vele kapcsolatban, akkor

elmondom neki telefonon/személyesen, nem próbálom mani-

pulálni/idegesíteni az msn kiírásommal (kb 2 hónapja

tettem ki semleges idézetet msn-re, előtte meg 1 éve

cseréltem...)


Stb stb.... És volt olyan kapcsolat, ami így, a kérdésben

felsorolt példák NÉLKÜL évekig működött!

2012. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amit leirtál én ugyan igy voltam,de nem tetszett neki h nem kommentelek és likeolok.Útálom a facebookot pl,ja és nem is a szemembe mondta h vége hanem üzibe.
2012. febr. 9. 12:14
 10/11 Macs1209 ***** válasza:
jah, 31F, az lemaradt (viszonyításképp).
2012. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!