Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj? Kedves vagyok, szerintem nem vagyok ronda de ha kell rakok föl képet, imádok romantikázni, nem dohányzom, csak ritkán járok buliba, nem vagyok bunkó, soha nem csaltam meg senkit.

Figyelt kérdés
és mégis mindig hoppon maradok.....mindig átbasznak...és már nem tudok szeretni...lehet rossz helyre születtem? :/ kilátástalanul szívtelen leszek hamarosan....miden lánynak a bunkó,dohányos,drogos,alkoholista...hát ha nem jó a figyelmesség akkor én is egy patkány leszek..akkor talán jobb lesz...
2012. febr. 7. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Én cigizek és mégis szeretnek a csajok. Tök hülyeség hogy a cigi miatt ne akarjanak valakivel megismerkedni. Attól hogy dohányzik valaki még lehet igényes és ápolt.

ennyi. Am meg ne csicskulj már be menj ismerkedni. Itt nincsenek értelmes csajok am.!!!!!!!!!

2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne cigizz, inkább piálj, nekem ez bevált, részegen minden nő imádott, mert megnyílt a laza, humoros énem, józanon meg csak egy csendes, visszahúzódó, félénk fiúka vagyok általában, kivéve haverok előtt, mert ott az lehetet, aki valójában vagyok.


Nem kell sok, elég ha egy-két doboz sörrel alapozol és úgy szólítasz le lányokat utcán, így a beégsz is, tök ismeretlen lányoknál, akiket ha te is nagyobb városban élsz, tuti nem látsz remélhetőleg soha többet.


Sok sikert, én neked szurkolok! EGy csapatban vagyunk, győzzünk mi a sok b@rom állat ellenében!

2012. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 I am God ***** válasza:

Ugyanez voltam, és elegem lett, hogy mindig átvernek. Felvettem egy "Cool" típust, kicsit nyers, de humoros, önbizalommal teli, ennyi kellett a lányokhoz. A Biológiai részét meg adta a jóisten.


22/F

2012. febr. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na jó, a sok 20 éves, h ülye tanácsára nyugodtan hallgass, ha azt akarod, hogy egy igazi p@cs legyél. Azon kell elgondolkodnod, hogy milyen ember szeretnél lenni, és milyen nőket szeretnél, mert ha p@csákat akarsz összeszedni, akkor változz olyanná, amit az itt leíró, nagy tapasztalattal rendelkező, okos, felnőtt férfiak leírtak. Valószínű nekik is olyan "rendes, kedves" r@banc a nőjük, hogy csak "arra" való!
2012. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!