Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj? Kedves vagyok, szerintem nem vagyok ronda de ha kell rakok föl képet, imádok romantikázni, nem dohányzom, csak ritkán járok buliba, nem vagyok bunkó, soha nem csaltam meg senkit.

Figyelt kérdés
és mégis mindig hoppon maradok.....mindig átbasznak...és már nem tudok szeretni...lehet rossz helyre születtem? :/ kilátástalanul szívtelen leszek hamarosan....miden lánynak a bunkó,dohányos,drogos,alkoholista...hát ha nem jó a figyelmesség akkor én is egy patkány leszek..akkor talán jobb lesz...
2012. febr. 7. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
képet és kort
2012. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen veled
2012. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
17/fiú
2012. febr. 7. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
bunkó,dohányos,drogos,alkoholista... innét szedjük ki a dohányost, mert a dohányos is ugyanolyan ember, mint a többi!
2012. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Utolsóhoz kiegészítésként: csak nem olyan sokáig!
2012. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy! Ne keseredj el, még fiatal vagy. Biztos mindenkitől ezt hallod, de csomó rendes csaj fog még a hálódba akadni, majd meglátod. Hiánycikk a rendes pasi, csak a fiatalok nem értékelik. Pár év múlva már fogják a nők, hidd el!
2012. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha dohányosok nem jutnak cigihez képesek Hulk-á változni! :-)
2012. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen veled. Én is ilyen voltam teljesen, és tudod töketlennek tartottak miatta. Végül megelégeltem és kinyitottam a számat, és csodák csodája a lányoknál máris több esélyem lett. De ne lőj túl a célon, ha se**fejként viselkedsz az nem vezet eredményre. Csak játssz rá, hogy van önbizalmad, aztán majd fokozatosan megjön.


Legjobb önbizalomfokozó, ha olyat csinálsz, amit még addig soha, nem a csajozásra gondolok. Bármit, amiben még nem volt sikered, de ugyanakkor sikertelenséged sem. Egy teljesen új dologba fogj bele.

2012. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a 22:49-es csajnak ne hidd el amit mond. A nőktől kapott csajozási tanácsokat mindig fenntartással kezeld! Sohasem mondják ki a teljes igazságot, mint ahogy most sem. Gyakorlatilag azt a választ kaptad, hogy várj a csodára és neked semmit sem kell tenned, mert majd jön a nagy Ő.


A csajok önmagában lesz*rják ha kedves vagy, meg nem cigizel. Az önbizalmon múlik a dolog. A rendes lányok is a magabiztos pasikat szeretik, akik képesek önállóan is cselekedni. Addig cuki (értsd: kis szerencsétlen hülyegyerek, aki majd egyszer lehet, hogy jó pasi lesz) maradsz míg ezt a hibát nem orvoslod. Ha sikerül már rendes pasi lesz belőled, és akkor találsz csajt is. De készülj fel, hogy ez nem máról holnapra fog bekövetkezni. Ez sajnos az érettebb kicsit erkölcsösebb srácok esetében hatványozottan igaz.

2012. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
tegyél is érte, ne hidd el, hogy a korral majd változik, mert magától nem fog 20/F
2012. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!