Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet engem ha megcsalt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet engem ha megcsalt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt

Az elején ő nem akart velem járni, mert félt hogy elveszít mint barátot, de aztán csak összejöttünk.

Pár hónapig minden rendbe volt, de aztán én visszahúzódtam, mert kisebbségi komplexusom lett attól, hogy elmondta az előző barátja, aki elvette a szüzességét menyire jó volt az ágyban, mert kivétel nélkül mindig hüvelyi orgazmusa volt. Elmondta hogy velem lehet azért nem sikerül mindig, mert az exének nagyobb volt (kb 25cm nekem meg átlagos). Nem akart megbántani csak őszinte akart lenni velem. Szóval innentől jó pár évig én nem mutattam túl sok érzelmet. Sokat veszekedtünk és se veled se nélküled kapcsolatunk lett. Aztán megjött az eszem nagy sokára és újra engedtem magam beleszerelmesedni. Elárasztottam szeretettel megbeszéltük a hibáinkat stb.. Felnőtté váltam érzelmileg. Úgy tűnt minden rendben és mi leszünk a legboldogabbak, de ő megint őszinte akart lenni, mert lelkiismeret-furdalása volt, és elmondta hogy bizony az elején nem volt hűséges, mert az exének nem tudott nemet mondani. Kb két hónapja velem volt már mikor egyszer még lefeküdt vele. Mikor még minden rendbe volt köztünk. Ezen kívül bevallott még három pasival csókot, amiből egyet ő kezdeményezett. Azt mondja engem szeret a világon a legjobban és velem szeretne megöregedni. Én sose voltam féltékeny. Ő viszont nagyon. Valahogy olyannak gondoltam, aki nem tesz ilyet. Egy világ omlott össze bennem. Szeretném hinni, hogy szeret, de nem egyszerű ezek után. Nem fogom elhagyni, mert van gyerek és jelenleg is terhes.

A kérdésem:létezhet, hogy mégis szeret engem? Lehet egy ember életében két nagy ő? Vagy én csak ló helyet szamár lehetek?


2012. febr. 6. 22:41
1 2 3
 21/22 koszik ***** válasza:
Bizalmat itt mi nem adhatunk...Azt neked kell eldonteni,kitapasztalni.Azt en is tudom hogy nagyon nehez ezek utan megbizni de hat ez van,ez fejben dol el!
2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jah és nem mindegy hogy szerelmes vagy szeretet van irántad!!!!
2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!