Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a férjem! Állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem! Állítólag nem feküdtek még le de valami biztos történt?

Figyelt kérdés
Mindketten hibáztunk a házasságunkban, de természetesen azt nem értem, hogy miért kellett máshoz menekülnie. Olyan dolgok történtek amiket meg lehetett volna beszélni, de sajnos a szürke hétköznapok elragadtak minket. Most ugy állunk, hogy adunk esélyt egymásnak, de tudom, hogy a nő a képben van. Egy munkahelyen vannak. Fel lehet dolgozni azt, hogy megcsaltak, túl lehet tenni magunkat rajta? Tudom elfelejteni nem lehet, de megbocsátás? Én úgy érzem képes vagyok megbocsájtani mert nagyon szeretem. Volt valaki hasonló szituban?
2012. febr. 6. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

valószínűleg csak leszophatta a nő!


szemét dolog!!

2012. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
engem is megcsalt a párom de sosem felejtem el neki azóta se bízok bennee úgy mint régen, de megbocsátottam, és próbálok bízni...
2012. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tudod a férfiak sokkal másabbak mint a nők. Sajna egyre több ilyen hasonló kérdést olvasok.
2012. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
10:19-es egyetlen alkalom volt, vagy hosszabb távú dolog?
2012. febr. 6. 10:24
 5/22 anonim ***** válasza:
2 alkalommal leszopta a pasit
2012. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

én tuti,hogy elválnék. sza rnék a fejére és minél előbb ott hagynám..ja és ki is semmizném amennyire csak tudom,mert ezt érdemli.

de az összes pasi megcsalja a feleségét.

2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó! És az összes férfi homokos és egy másik férfival csalja meg a feleségét, igaz? Primitív vagy! És nem az összes pasi csalja meg! Kb. annyi pasi, mint ahány nő. A nők semmivel sem jobbak a férfiaknál, nem kell a vetítés! Az emberek a szemetek. És ha valakit megcsalnak, az szemét dolgo, legyen az nő vagy férfi, de az esetek 80 %-ban tehet róla a megcsalt fél is. Nézz magadba.
2012. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
10:42 bocs de a nők jobbak a férfiakknál. Sokkal több férfi csalja meg a feleségét lásd: kérdező
2012. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

72

te ne vetítsd ki a hülyeségeidet. a férfiak az ösztönösebbek, csak azért vannak,hogy dugjanak ergo többen csalnak mert nem tudnak parancsolni maguknak. te nézz magadba,meg a biosz könyvbe.

minden pasi megcsalja a párját ma nem derül ki. ezen nincs mit szépíteni.

nagyon fájt neked a kommentem gondolom te is pontosan tudod ezt.

2012. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt a sok barom férfit, én fiatalon is hűséges voltam minden kapcsolatomban, eléggé elszomorító hogy egyre több nő tapasztalja ezt azért mert pár tuskó férfi nem képes leülni még beszélgetni se, meg küzdeni a párjukért. Nevetséges, de sajnos az én koromban megfelelő párkapcsolati partnert se könnyű találni, pedig a hűség és a bizalom a legfontosabb :)

Sok sikert továbbiakban kérdező engem is megcsalt a párom, megtudtam volna bocsátani de ő neki nem kelletem és inkább állt a sarokra idézőjelesen.

Szóval meg lehet szerintem bocsátani, csak idők kérdése.


18/F

2012. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!