Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a férjem! Állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem! Állítólag nem feküdtek még le de valami biztos történt?

Figyelt kérdés
Mindketten hibáztunk a házasságunkban, de természetesen azt nem értem, hogy miért kellett máshoz menekülnie. Olyan dolgok történtek amiket meg lehetett volna beszélni, de sajnos a szürke hétköznapok elragadtak minket. Most ugy állunk, hogy adunk esélyt egymásnak, de tudom, hogy a nő a képben van. Egy munkahelyen vannak. Fel lehet dolgozni azt, hogy megcsaltak, túl lehet tenni magunkat rajta? Tudom elfelejteni nem lehet, de megbocsátás? Én úgy érzem képes vagyok megbocsájtani mert nagyon szeretem. Volt valaki hasonló szituban?
2012. febr. 6. 10:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak ne erkölcsi kérdéseket feszegessek...

Engem is megcsalt a barátom. Úgy gondoltam, majd persze meg tudok bocsájtani neki, meg minden úgy lesz ahogy akarom, és elfelejtjük, szép és jó lesz minden...

Fenét. Meg lehet bocsátani, megpróbálhatsz úgy tenni, hogy mostantól minden jó lesz, majd közös erővel változtattok, de a megcsalásnál el van b.szva minden... ott már többé nem lesz bizalom, minden kis apró hülyeségre féltékeny leszel, ok nélkül, és előbb-utóbb elég.

2012. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

jajj,hagyjuk már ezt a nők semmivel sem jobbak című dumát, van olyan nő,aki csalja a párját.

De a legtöbb ált.ban fordítva van,az arány az ami nem mindegy.


Sajnálom a férfiakat,hogy egész életükben két golyó meg egy pénisz irányítja őket.Szarügy,hogy egy nemi szerv dönt és nem ők maguk.

2012. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!