Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a férjem! Állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem! Állítólag nem feküdtek még le de valami biztos történt?

Figyelt kérdés
Mindketten hibáztunk a házasságunkban, de természetesen azt nem értem, hogy miért kellett máshoz menekülnie. Olyan dolgok történtek amiket meg lehetett volna beszélni, de sajnos a szürke hétköznapok elragadtak minket. Most ugy állunk, hogy adunk esélyt egymásnak, de tudom, hogy a nő a képben van. Egy munkahelyen vannak. Fel lehet dolgozni azt, hogy megcsaltak, túl lehet tenni magunkat rajta? Tudom elfelejteni nem lehet, de megbocsátás? Én úgy érzem képes vagyok megbocsájtani mert nagyon szeretem. Volt valaki hasonló szituban?
2012. febr. 6. 10:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10:50 vagyok. Ja és 10:42 pl elöbb olvastam egy olyan kérdést hogy: Hogy mondjam meg a feleségemnek hogy rajta kivűl van egy 5éve taró kapcsolatom mással? Na ezzen a kérdésen kiakadtam!!!
2012. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Undorító lehet az a téma is. De hogy nem vette észre a feleség 5 éve hogy csalja a pasi. Nem értem. Én éreztem már az elején. mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy a férjem nagyon rosszul hazudik.
2012. febr. 6. 11:07
 13/22 anonim ***** válasza:

Meg lehetett volna beszélni... de nem beszéltétek meg.

Ha nem feküdtek le, akkor nem csalt meg.

Nem azzal kell foglalkoznod, hogy megcsaltak, hanem azzal, hogy miért csaltak meg majdnem. Miért és mivel lököd a férjedet egy másik nő ágyába.

2012. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ha nem feküdtek le akkor nem csalt meg

ismét egy degeneráltat köszönthetünk köreinkben.

2012. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miért jutott idáig. De ez nem olyan probléma amit nem lehetne orvosolni.
2012. febr. 6. 11:11
 16/22 A kérdező kommentje:
A megcsalás mindenkinél mást jelent. Nálam egy csók is az, úgyhogy igen megcsalt valakinél csak a szex az.
2012. febr. 6. 11:12
 17/22 anonim ***** válasza:

MA 10:29


A nők semmivel sem jobbak a férfiaknál, talán még sokkal szemetebbek. Lásd a 10:29es válaszolót, hogy még ki is semmizné ha megcsalná őt, szép kis nő, így már értem miért csalta meg a férje. Mellesleg ha nekem lenne feleségem, vagy barátnőm nem csalnám meg semmi szín alatt, mert akit szeretek azt nem árulnám el. Az ösztönöket le lehet győzni.


Sajnálom kedves kérdező, sajnos sokan belevonták a nemek csatáját feleslegesen, itt nem erről van szó, egyáltalán nem az ösztönökről, hogy melyik nem az alattomosabb, mert mindkettő az. Talán egy próbát megér a megbocsátás, adhatsz neki még egy esélyt, de ha még egyszer megcsal hagyd el, mert csak neked lesz rossz.:( Én ezt tudom tanácsolni. Sok szerencsét kívánok nektek!

2012. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Norbiface válasza:
10:25 KoMOlyan leszopott 2 szer egy csavot?es te vele vagy?te jo eg mekkora papagajok vannak.....
2012. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"valami biztos történt"

Ebből az jön le, hogy fogalmad sincs, mi történt.

Valakinél már az megcsalás, ha beszélgetek egy másik nővel.

2012. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Munkahely.. a legjobb hely a kavarásokra. Rám is mindig többen rám voltak cuppanva. Ki is használtam. De nem volt mellette barátnőm, nemhogy feleségem!
2012. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!