Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejöhetek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek ennek a csajnak?

Figyelt kérdés

villamoson beültek elém , a csajt a barátnője piszkálta az arcát egyszer ere a csaj hangosan röhögött, meg hátra is nézett ezután felém , mikor száltunk le meletem állt a csaj oldara néztem nem is rá és egyből lesütötte a szemét .

nekem ő tetszik és ezt szerintem ők is tudják


2012. febr. 5. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
csak hajrá! próbálkozni mindig lehet, és ezek szerint nem vagy neki közömbös :D
2012. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem akarok csalódást okozni neked, de szerintem csak jól szórakoztak valamin....az h rádnézett...nem tudhatta ki ül hátul...


bocs de szerintem semmiben ne reménykedj!


Ha akarsz valamit akkor próbálj szóba állni vele.

2012. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
látta hogy ott ülök mikor leültek látásból ismerem
2012. febr. 5. 18:09
 4/9 A kérdező kommentje:
ha tetszenék neki akkor mit csinálna ?
2012. febr. 5. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vok.


ez akkor is 2 értelmű.


HA! akkor próbálna közelebb kerülni hozzád mindig téged lesne az emberek között vagy próbálna közel ülni mindig hozzád, és soxor lesni figyelni téged. Ennyi!

BKV-n ennyit lehet.


Te meg odamehetsz hozzá és mondhatod, hogy Szia! xy vagyok....Már nagyon régóta figyellek és le sem tudom venni rólad a szemem amióta csak megláttalak, mert régen láttam ilyen szép mosolyt mint a tied, és mit szólnál hozzá, ha leszálnék ott ahol te és beülnénk valahová egy (mittudom én teára vagy kávéra)

2012. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki, valószínűleg beszélgetést kezdeményezne, pl. megdicsérné a sapid, megkérdezné az időt...


De tudod, én is szoktam "nézegetni" a srácokat a buszon, van egypár akivel rendszeresen együtt utazom. Így reggel 7 körül kész felüdülés a fáradt szemnek.. :D

2012. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tavaly azt vettem észre hogy állok bambulok oldalra nézek és néz többször volt ilyen , volt olyan hogy nem nézett ránéztem és le sütötte a szemét, volt olyan hogy ránéztem és elbujt a látó teremből,amikor elmentem melletük akkor is ilyen állköhögést csinált a barátnőjének meg amikor csocsoztunk nálam volt a labda akkor is ilyen áll köhögést csinált , olyan is volt hogy bámult és szolt neki a barátnője hogy te kit nézel ő meg mondta hogy csak elbambultam , buliba is azt vettem észre hogy néz , volt hogy elmentek melletem akkor meg röhögtek meg ilyen sunyin rossz szándékúan mosolyogtak ,
2012. febr. 5. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

háát.....bocs de a nők 1000-böl 1 szokott kezdeményezni, odamenni h jajj de jó a sapid meg stb.


próbáld ki öcsi aztán meglátjuk mire jutsz!

2012. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vszínűleg igen:)


engem is gyakran kikacagnak a csajok, sokszor cask megbámulnák, néha integetnek, ritkán rámköszönnek idegen nők, előfordul h beszólnak vmit h szépfiú, selyemfiú, olyat is mondtak rám mellettem elhaladó lányok, hogy meseszép:)


Csak azt sajnálom, hogy kevés az aki oda is mer jönni:) tudom az én dolgom lenne, de ellustultam.


Bocs az ömlengésért, de néha jól esik:) főleg h az életben nem nagyon lehet ilyet, mert az kicsi sok lenne:)

2012. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!