Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy csajnak biztosan bejövök?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
ugrál a f*szodon, de még akkor se 100%
2012. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Onnan,hogy először ő keres meg téged,mármint akkor biztos,mondjuk valami mondvacsinált indokkal eléri,hogy először is találkozzatok.


Szemez veled,mosolyog rád,szívesen van veled, nevet a poénjaidon, esetleg zavarban van,okosnak tart,stb.

2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem második kommüntelő köszönöm a választ!:)
2012. febr. 5. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mindig dicséri, igyekszik mindenben egyetérteni vele még ha nem is tetszik neki, vagy ha kiderül hogy valamiről máshogy vélekedtek akkor ő rögtön visszavesz, mosolyog rád, igyekszik mindig a közeledben lenni, pl ha egyedül vagy és oda megy az 99% már, ha valami problémája van és másnak nem mondja el csak neked , vagy ha a barátnőivel összenéznek ha valami csajról beszélsz, vagy rossz kedve lesz,néha lehet ökörségeket beszél vagy teljesen fölösleges témát csak hogy mondjon valamit , mindig kérdez valamit amit mástól is megtudna mégis mindig tőled kérdezi, ha van valami öszejövetel és te is mész biztos őis megystb enyni jutott eszembe
2012. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!(Y)
2012. febr. 5. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor biztos ha ő keres téged.


Lehet hogy nem keres és próbál úgy csinálni mintha ott se lennél pedig bejössz neki.


Minden lány más. Egy visszahúzódó lány nem fog állandóan írogatni neked meg nem mondja hogy találkozzatok. Egy belevaló menő csaj meg valószínűleg minden alkalmat megragad hogy beszélni tudjon veled.

De még ez sem szentírás...

2012. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha az én közelembe van az,aki bejön akkor általában akaratlanul is elmosolyodok ha észreveszem hogy rámnézett,ha hozzámszól próbálok semlegesnek tűnni,de nagyon boldog vagyok,ha a közelembe van és néz akkor néha ránézek moslygok,egy buliba elmegyek és ha úgy adódik hogy ott van megpróbálom kicsit jobban beleélni a zenébe(no azért nem veszek 180˙-os fordulatot)ha (azt hiszem hogy) nem veszi észre és észrevettem hogy néz,csak elnézett akkor elmosolyodok....ilyesmi
2012. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. febr. 5. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem kétféle lány létezik. Van olyan, aki nem fél kimutatni az érzéseit, és ahogy már írták is, eszi a szavaid, röhög a poénjaidon (még ha rosszak is), állandóan téged keres, tehát teljesen alád rendeli magát.

Viszont van olyan is, aki fél kimutatni ezt és visszahúzódó. Ők ilyenkor teljesen az ellenkezőjét is cselekedhetik, mint amiket fentebb írtam. Direkt kerül, mert szégyenli magát, fél a találkozástól, pedig belül ő is ugyanúgy tombol.

2012. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ :)
2012. febr. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!