Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ez mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
beszéltem egy lánnyal, és azt mondta, hogy igazából tetszek neki, de ném érez irántam semmi különöset! ezzel most mire gondolt? vagy mit csináljak, hogy érezzen valamit irántam?
2012. febr. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nevettesd meg, érd el hogy sokszor gondoljon rád, és így meglesz:) nekem legalábbis bejött.
2012. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Valaki vagy érez valamit vagy sem. Ne próbáld megszerettetni magad vele, annak általában az lesz a vége, hogy összejön veled, s utána úgyis ott fog hagyni, mert nem erez irántad szerelmet.
2012. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök korrekt válaszát! megy a zöld kéz! :)
2012. febr. 5. 14:13
 4/5 Oszinten? válasza:

Az elsonek igaza van...soha ne add fel...legyen ver a pucadban..ne legy puhapocs ;) sok sokert

18\f

2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neked is köszi! megy a zöld kéz! :)
2012. febr. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!