Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment vakációra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vviki08 kérdése:

A barátom elment vakációra, nem keres, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a barátmmal, eddig úgy tűnt, nagy boldogságban, egészen addig amíg úgy nem adódott hogy 2 hétre távol kerültünk egymástól: egy hétre én mentem ki, majd a következő hétben én jöttem, és ő ment ki külföldre. Az első pár napban még (már akkor is nehezen), de leveleztünk, úgy tűnt minden rendben van, írta hogy hiányzom, stb. Majd az utolsó levelemre 5. napja nem válaszol (facebookon), smst is küldtem, arra sem. Pedig igen aktív a facebookon, lájkol, kommentel, csak épp nekem nem ír. Most már ő is külföldön van, még azt se írta meg hogy megérkeztek-e vagy sem, már nincsen internetközelben de 5 napja nem hallottam felőle semmit, szerintetek mit (ne) tegyek?
2012. febr. 5. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, megvárod amíg hazajön aztán megkérdezed tőle.
2012. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez alatt az idő alatt lájkolt, kommentelt facebook-on?

Csak neked nem válaszolt és közben ő szemmel láthatólag aktív face-en?

Akkor egy nagy tuskó a drága.

Ha nem is használja a facebook-ot, akkor nem tehet róla, nem jut gép közelébe.

De egy beszélgetést azért megér majd ez a téma, amikor hazajön.

2012. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bizony. Kedden írt utoljára, szerdán küldtem neki a levelemet, amire nem jött válasz, csütörtökön üzenetet küldtem neki, hogy milyen jó lenne ha itt lenne, arra se jött semmi. Addig volt aktív facebookon is, és bár tudom hogy rengeteg dolgva volt, ennek ellenére nagyon rosszul esik, azt gondolom h akkor ez itt a vég. Pénteken elutazott, azóta semmi, pedig egy megérkeztem sms azért illett volna, nagyon aggódok...
2012. febr. 5. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:

egy "megérkeztem, minden rendben" sms még akkor is jár, ha csak országon belül megy valahova az ember...


a barátod cseppet sem törődik veled


amíg ott vagy mellette, addig kényelmes, mert kéznél vagy, de amint pár száz kilométerre kerül, nyűgnek érez téged, le se szar

2012. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bartnom 1200Kmre van tolem es minden nap felhivom. A szuloket es a testverem hetente 2x. Itthonmaradt baratokat hetente 1x.

Dobd ki... nem erdemli meg hogy legyen valakije. Vagy lehet hogy mar van is neki?

2012. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!