Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibat kovettem el. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibat kovettem el. Mit tehetnek, hogy baratok legyunk ujra?

Figyelt kérdés

Honapokkal ezelott az egyik legkozelebbi baratnom osszejott egy kozos ismeros sraccal, aki nekem is tetszett. Ez meg nem volna gond, volt mar ilyen a tortenelemben, tulteszi magat az ember rajta, meg nem is vagyok az a nyilvanosan szerelmi banatos tipus. Nem mukodott koztuk a dolog, a lany komolyan gondolta, a fiu sajnos egyaltalan nem. Eltelt par het, gyakorlatilag szexelgetesse degradalodott a kapcsolatuk. Es a baratnom nekem ontotte ki a lelket. Belefaradt, de valahogy meg volt gyozodve rola hogy az illeto elobb-utobb beleszeret...

A sraccal is jo viszonyban voltam (ugyanaz a barati tarsasag), igy a masik oldal velemenyet is alkalmam volt megismerni. Szamomra tiszta volt hogy ebbol nem lesz semmi de nem akartam beleszolni, vegighallgattam mindkettot, csondben maradtam. A gond ezutan kezdodott. Egyre tobbet beszelgettunk a sraccal, de szimpla barati alap volt ez akkor - hittem en, mignem egy atmulatott este utan varatlanul szerelmet vallott NEKEM... En meglepodtem, o azt mondta, batorra kellett innia magat, hogy el tudja mondani... de mindketten ittunk, nem is keveset. Maganyos voltam, elvette a jobbik eszem a pia... megtortent a baj. Jovatenni nem lehetett. Osszeszedve minden batorsagom, elmondtam baratnomnek, mi tortent. Azota sem all velunk szoba. Ami meg rosszabb, a (kozos) barati korunk nagy resze sem. A sraccal ma is egyutt vagyunk, de "ketten a vilag ellen", es ez mindkettonket megvisel.

Kerlek ne irjatok olyasmit, hogy nagyon el****tam, hogy megerdemlem. Azt tudom en is. Sose voltam jo barat-anyag, tul targyilagos vagyok, hogy mindenkor lojalis tudjak lenni. Es ezuttal sajna nem voltam esznel. Hulye, eretlen csitri, de ezen mar keso ragodni. Jobb lett volna letagadni az egeszet es elfelejteni? Volt mar valaki ilyen helyzetben? Nem tudom mitevo legyek, hianyoznak a barataim.

elkeseredett 27 eves lany


2009. jún. 1. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem vagy egy hulye kis csitri,en is szinte ugyan ebben a helyzetben voltam,volt osztalytarsnomnek volt egy baratja,szoval mikor eloszor talalkoztak en is meglattam a fiut (de nekem is volt akkor egy "kapcsolatom")nagyon bejott nekem a fiu es en is neki,felvettem yahoora,tudta ki voltam,es azutan mar rendszeresen irt,reggelente hogy mi van vele hogy aludtam meg ilyesmi,de kozbe beszelt az osztalytarsnommel akivel jart,(nekem azt mondta a fiu hogy azert van a csajjal egyutt mert mindenki azt akarta hogy legalabb probaljak meg de hat nem sikerult,a ballagasom utan mentunk margittara es amiert adtam neki kicsengot kaptam tolle rozsat,nem volt koztunk semmi elso "ranidn" csak beszelgettunk,a baratnoje meg a fejebe vette hogy bisztos csokoloztunk(pedig ez nem volt igaz)es a fiu szakitott a csajjal azert mert nem mondott el a csaj a fiunak semmit,nem toltottek sok idot egyutt es 3het utan szakitottak,aztan elkezdett velem jarni es mar csak 8nap es egy evesek leszunk,mi nagyon boldogok vagyunk,mi velunk se alltak szoba a "barati" korunk de nem erdekelt,AZ A LENYEG HOGY SZERETITEK EGYMAST , ne torodjetek masokkal es masok velemenyevel,mert akkoar nagyon hamar vege lesz a kapcsolatnak,csakis egymassal torodjetek,nem te vagy a hibas azert mert a fiu nem szerette a masik lanyt,tehetsz te arrol?NM.
2009. jún. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nem titkos viszonyt folytattál hónapokig a barátnőd pasijával, úgyhogy szerintem nem lehet téged ezért hibáztatni. A lány tisztában volt vele, hogy nem szereti őt igazán az a fiú, de tovább eröltette a dolgot. A fiú téged szeret, bevallotta, és nem hitegette a csajt sem, mert ugye a történetből kiderült hogy nem. Tehát szemrehányást nem lehet tenni.

Egyedül az lehet kínos, hogy egy baráti társaság vagytok, és én nem vagyok híve a barátnőm volt pasijával.... cimű keveréseknek. Lehet hogy más barátokat kell találni. A lány meg ha nem érti meg, és nem fogadja el, és nem örül annak hogy nem vettétek hülyére, akkor az az ő baja. Nekem is rosszul esne elsőre, de sokáig biztos nem tudnék haragudni, hiszen nem te csábítottad el, hanem a pasi nem szerette őt. Van ilyen.


30/N

2009. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogjuk fel másképpen a dolgokat:

1. a barátnőd nem kellett a fiúnak

2. te szeretted a fiút, és a sors összehozott titeket

3. az ismerőseitek ezzel az ellenségeskedéssel elveszítettek titeket, és ha ti foglalkoztok velük, el is érték, amit akartak. Ha szerelmesen közös programokat szerveznétek, meg közös képeket töltenétek fel közösségi oldalakra, és megszakítanátok a kapcsolatot a rossz akaróiktól, akkor nagyon jó, tartalmas kapcsolatotok lehet, mert mind a ketten szerelem miatt találtatok egymásra.


30/ ...neeem

27 sem..

csak 19 és fél / F :)

2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:) En se vagyok hive "egymas pasijai ujrafelhasznalasanak" sajnos igy alakult - korabban ez a baratnom is jott mar ossze vkivel akivel "tortenelmunk" volt es aki irant ereztem valamit - kulonbseg, hogy o elotte vallotta be h vmi alakul - en nem csinaltam belole ugyet pedig az orrom elott folyt - ez meg rosszul vette ki magat, igy:( A lany sajna biztos benne hogy mar elotte is kavarasztam a sraccal tehat hulyere vettuk - ami nem igaz, bar visszagondolva vannak dolgok amikbol adott esetben ez johet le (egy kocsival mentunk ketten egy buliba, ill egyszer egyutt kaveztam a sraccal es osszefutottunk...). Nem akartam konyorogni meg magyarazkodni, bocsanatot kertem, es ugy dontottem kivarom amig o jelentkezik - rosszul tettem? azt terjeszti a barati korunkben, hogy elarultam a baratsagunkat... rank meg mindenki fuj.
2009. jún. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!