Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nap én hivjam fel? Kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap én hivjam fel? Kb 2 hete járok vele! Vagy ne hivjam minden nap mert kb amugy egy héten 3x talizunk! F

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökér kérdést. Hagyjad már szegényt békén legalább arra a 4 napra.
2012. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyan. persze, hogy hívd fel. nem hinném, hogy zavarja. ha pedig igen, akkor nem akarhat semmi komolyat tőled.
2012. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem kéne neki is hivnia ... ez az első komolyabb kapcsolatom azért vagyok ennyire tanácstalan !
2012. febr. 3. 18:25
 4/6 anonim válasza:
Ez nagyban függ a lány személyiségétől is. Én 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, bár előtte volt egy 1 ameddig ismerkedtünk, barátkoztunk (kisebb-nagyobb szünetekkel) Mi is heti 3x találkozunk kb. Viszont mi minden este telefonálunk legalább egy órát. Néhány barátnőm nem tudja elviselni az ilyet. Szerintem még csak kb. 2 naponta hívd fel, vagy picit ritkábban. Utána úgyis kialakul.
2012. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtan hívd fel, biztosan jól esik neki. Ennyire az elején szerintem ne várd el tőle, hogy ő hívjon, ez még a te feladatod, Később biztos fog ő is. Örülj neki, hogy nem hívogat, legalább ő még megőrízte ezen a téren a nőiességét.
2012. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hete lol.


nincs magánéleted, hobbi, munka, suli, tanulnivaló, barátok?


Főleg ha heti 3x találkoztok akkor minek, legalább lesz miről bezélgetni a találkozáskor.

2012. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!