Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam először?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, párszor már beszélgettem vele. Hova hívjam el először? Mozi? Kávézó? Vagy mondjatok egyéb NORMÁLIS válaszokat légyszíves. :D
2012. jan. 13. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem moziba...valami olyan filmre ami neki is tetszik..:))
2012. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
két lehetséges helyet már mondtál. piknik most nem aktuális....fagyizó sem...de ha bp-i vagy, akkor vannak nagyszerű teaházak is. az egyik asszem az oktogonhoz közel van...
2012. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávézó jó ötlet lehet ott jól beszélgetni :) A moziban meg ott van a film amit elvileg nézni kell :D
2012. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Annak a teaháznak megtudod adni a pontos címét?
2012. jan. 13. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem:S nem vagyok bp-i, de múltkor voltunk ott. a 4-6-sal mentünk, a pesti oldalon a jászaitól pár megállóra...rögtön a megálló mellett egy kis utcában, kb 30 méterre a megállótól. sajnos csak ennyit tudok. nevére sem emlékszem. egyébként nagyon ajánlom, hangulatos, és nem csak tea van.
2012. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem :S Nem baj azért köszönöm a választ!
2012. jan. 13. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Prága teaház a Kálvinnál :) Nagyon jó kis hely (igaz,nekem már személyes okok miatt nem a kedvencen:P)
2012. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vörös Oroszlán teaházra gondolt előttem vki, neten megtalálod, a Jókai téren van. Nagyon jó hely!! :)

A közelben van a SugarShop cukrászda is, az is szóba jöhet.

2012. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!