Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy az eszetekkel tudtatok hogy a kapcsolat nem működik, de a szív az mindig visszahúzott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éve tart a kapcsolatom. Az első fél év jó volt azóta részemről nem tökéletes. Nem vagyok boldog, nagyon sok dolog miatt de nem fárasztalak vele. Mondhatni 3és fél éve húz vissza valami. Szerintem nem a szív hanem a megszokás és az önbizalomhiány. Ma újra szörnyen megalázott a családja előtt és sírva jöttem el tőlük. A környezetem bíztat, hogy 22 évesen élni kell nem szenvedni egy ilyen ember mellett. Én is belátom és tudom hogy lépnem kell de annyira nehéz! Remélem te is és én is jól döntünk,én együtt érzek veled!
2009. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak ilyen kapcsolataim voltak. Szerencsére egyre rövidebbek, az első egy évig tartott, a másik 9 hónapig, a harmadik 2 hónapig. Persze csak én voltam az, aki emiatt a kettősség miatt szenvedett, és a végén mindig én voltam az, akit elhagytak. Úgyhogy megfogadtam, hogy a továbbiakban jobban hallgatok az eszemre.
2009. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nalam is volt ilyen. majdnem 1 even keresztul jatszottuk ezt,mert mar nem fertunk meg egymas mellett(hozza kell tegyem,legtobbszor az alkoholproblemaja miatt voltak balhek),aztan elmentem tole,hatha eszbe kap,igergette hogy megvaltozik,en persze visszamentem 3x vagy 4x,de mar nem volt olyan,mint elotte es persze az alkohol is ugyanugy maradt. Nagyon nehezen tudtam megis ott hagyni,pedig mar nem szerelem volt,hanem "csak" kotodes,de eleg erosen. Megis az eszemre hallgattam. Nehez volt nagyon,majdnem egy evig probalt vissza szerezni maganak,es nagy ero kellett hozza ,hogy ellen alljak,de vegul sikerult. par honapja van egy uj,csodalatos parom,akirol almodni sem mertem volna,minden nagyon tokeletes.
2009. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, meg is volt vele a bajom x éven át, igazából még ma se vagyok biztos abban, hogy vége....
2009. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!