Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy az eszetekkel tudtatok hogy a kapcsolat nem működik, de a szív az mindig visszahúzott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, aztán rá két napra, dobott, úgy hogy közben megtudtam, hogy már más lánnyal volt együtt, és ráaldásul a szakítást se tőle tudtam meg, hanem egyik barátnőmtől :)

azóta is bánom, hogy nem én dobtam hamarabb

2009. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt mar olyan, persze. De amig a sziv visszahuz addig meggyozodesem, hogy lehet folytatni egy kapcsolatot. A kapcsolat akkor van elromolva ha a sziv mar nem huz vissza.

en kb egy v utan ereztem h a kapcsolatunknak vege kell legyen, hiszen allandoan martuk egymast...a "sziv visszahuzott" ket nap sem telt el. azzota is boldogok vagyunk mar tobb mint masfel eve.

Udv

2009. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Az ilyen kapcsolatok se akkor nem jók, ha együtt vagytok, se akkor ha külön. A legrosszabb benne az, hogyha elmúlik a szerelem, akkor semmi nem lesz ami összetartson, mert ugye nem működik a kapcsolat. Lehet próbálkozni, kísérletezni, de nem lesz kiegyensúlyozott, harmónikus kapcsolat.
2009. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. máj. 31. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most is ilyenben vagyok, de nem tudnék szakítani annyira szeretem.

Majd az idő megoldja.. Vagy így, vagy úgy :S :(

2009. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon vacak erzes ez. sok lany tapaszlatja meg. es sok fiu is:P de az nem lenyeg:D

"sikollyal fennyel sir a vihar,

konnye fajon a foldbemar,

szivem is sikolt itthagyott engem

de nincs mit tenni, ez a szerelem"

ezt en irtam:)bele kell torodni, hogy bizony vannak ilyen emberek a vilagon. keress mas pasit:) ugyis van eleg:D

2009. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. A parom felrelepett, akkoriban nagyon bizonytalan volt a kapcsolatunk, ez ennek is betudhato talan. Volt egy kalandja, amit megtudtam, es iszonyuan fajt. A szivem folytatta volna, az eszem meg azt sugta menekuljek mert megteszi megegyszer.. a szivemre hallgattam es nem bantam meg. Ennek mar majdnem fel eve, es elottem zarta le ezt a kerdest, elottem beszelt a csajjal, es azota nem is kereste. Tudom, hogy szeret, de a bizalom necces kerdes..
2009. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ilyen kinek nincs? Mi kétszer vagy háromszor eljátszottuk a se veled-se nélküled effektust, aztán maradtunk a barátságnál. Ez jó ideje ment, amolyan lelki szemetesláda volt a másik. Tényleg jó barátok lettünk, aztán egy buliban ismét "egymásra találtunk". Aztán megint nem beszéltünk, aztán úgy döntöttünk legyen egy amolyan randi szerűség. Ez nem jött össze. Megint összevesztünk, de azóta már szent a béke a BARÁTOK között. :)
2009. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Sokáig a szívemre hallgattam, aztán a döntésnél az eszemre..

Már 13 éve ...néha elgondolkozom mi lett volna ha...

2009. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓ én ebben élek egy éve. ne tudunk leállni pedig már össze vissza esküzdtem mindent h többet nemszólok hozzá. De amikor feljön msnre a szívem 2x olyan gyorsan kezd verni és 5 percben 3x is megnézem h írt-e...meg hogy fent-van e még.. :S:S:S

Szörnyű az ilyen.

Bár én nem járok vele...csak néha találkozgatunk összeveszünk uttána megint találkozgatunk :S:S

kínzó körforgás:S

Sok szerencsét a kapcsolathoz (yn)


[én úgyvagyok vele ,hogy lesz ahogy a sors akarja ]

2009. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!