Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb pasik! Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik! Mit gondoltok, van még esélyem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok van egy fiu, akivel találkozgattam egy időben és nagyon bejöttem neki, amit azthiszem a baráti köre is tud, de nem biztos. de nem szexeltünk még, csak úgy volt ez-az, na tudjátok. és nekem nagyon tetszik az egyik barátja, fel akarom szedni! van esélyem a srácnál ha normális? vagy ne is probálkozzak? lehet hogy náluk nem olyan fontos ez a dolog, hogy a barátjának tetszettem és volt vele ez-az? de lehet hogy igen és akkor jol kiröhögnek? ti hogy vagytok ezzel? egyik fiu 25 másik 26
2009. máj. 31. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztességes pasiknál a barát exe, vagy érdekszférájába tartozó/ott lány tabu. De olyan is van, hogy két jóbarát egymás között cserélgeti a lányokat. Ha ők utóbbiak, akkor van esélyed mindkettőre, csak kérdés, hogy te ilyen vagy-e.


24/F

2009. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!